ماموستا خدایی: شهادت سپهبد سلیمانی تمام مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام را داغدار کرد

امام جمعه بانه گفت: ملت ایران از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی بسیار متأثر و همه مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام داغدار این واقعه تلخ هستند.

ماموستا عبدالرحمن خدایی عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگویی در بانه ضمن تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: ملت ایران از شهادت سردار سرافرار و رشید ایران و اسلام حاج قاسم سلیمانی بسیار متأثر و همه مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام داغدار این واقعه تلخ هستند.

وی افزود: حیله و مکر دشمنان برعلیه این بزرگوار ناشی از ترس، شجاعت و توانایی این سردار بزرگ بود که قطعاً در کوتاه‌ترین زمان مردم با وفای ایران و نیروهای انقلاب اسلامی انتقام خون پاک شهید سلیمانی را خواهند گرفت.

امام جمعه بانه با بیان اینکه دشمنان سردار سلیمانی را غافل‌گیر کردند، تصریح کرد: جرأت و شهامت سپهبد سلیمانی هیچ‌گاه در اذعان عموم مردم ایران فراموش نخواهد شد چراکه این انسان والامقام برای نظام و حدت جهان اسلام، زحمات فراوانی کشیده است.

بیشتر بخوانیداگر شهید سلیمانی نبود ” بغداد، دمشق‌ و کردستان عراق” به دست داعش سقوط می‌کرد‌
فرمانده سپاه کردستان: خون پاک سپهبد سلیمانی سبب خیزش نیروهای انقلابی علیه استکبار جهانی می‌شود
وی گفت : دشمنان با اقدامات وقیحانه خود هیچ‌گاه به اهداف پلید خود نمی‌رسند کما اینکه مردم بیشتر از آنها بدبین‌تر و متنفر‌تر خواهند شد.

ماموستا خدایی با بیان اینکه ملت ایران مردمانی باشهامت، وفادار، متعهد و پشتیبان نظام و رهبری هستند، یادآور شد: خون شهید سلیمانی سبب تقویت اراده، ایستادگی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می‌شود و امیدوارم همه با هم در این برهه حساس با یکدلی و همبستگی برای نابودی استکبار جهانی تلاش کنیم.

تسنیم
انتهای خبر/