ماموستا کریمی:‌ حمله موشکی سپاه شمارش معکوس را برای نابودی آمریکایی‌ها از منطقه آغاز کرد

امام جمعه موقت بانه ضمن قدردانی از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریستی نیروهای آمریکایی گفت: حمله موشکی سپاه شمارش معکوس را برای نابودی آمریکایی‌ها از منطقه آغاز کرد.

ماموستا جمال کریمی در گفت‌وگویی در بانه، ضمن قدردانی از حمله قهرمانانه و شجاعانه موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریستی نیروهای آمریکایی و تروریست‌ها اظهار داشت: حمله موشکی سپاه سبب شور و شعف و بزرگ‌ترین هدیه برای ملت ایران بود.

وی افزود: حمله موشکی سپاه پاسداران لبیک جانانه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق وعده صادق به مردم ایران و ملت آزادی‌خواه جهان اسلام برای انتقام خون شهید شهید سلیمانی بود؛ باید دست مریزاد گفت.

امام جمعه موقت بانه با بیان اینکه ملت ایران چشم‌انتظار چنین انتقام سختی از آمریکای جنایتکار بودند، تصریح کرد: سپاه پاسداران برای انتقام خون مبارک شهید سلیمانی در گام نخست، سیلی محکمی به دشمنان زد و یقیناً در گام‌های بعدی مقرها و پایگاه‌های نظامی‌شان را شدیدتر مورد هدف قرار می‌دهد.

وی گفت: هرکسی خوشحالی خود را از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر علیه مواضع آمریکا، ابراز نکند، فردی ناآگاه و خائن است.

ماموستا کریمی با بیان اینکه حمله موشکی سپاه شمارش معکوس را برای نابودی آمریکایی‌ها از منطقه آغاز کرد، ابراز داشت: ترامپ جنایتکار باید بداند که ملت و سپاهیان غیرتمند انتقام خون حاج قاسم را «کوبنده و پشمان‌کننده‌» می‌گیرند.

امام جمعه موقت بانه با اعلام اینکه حمله موشکی سپاه شکست و روی سیای آمریکایی‌ها را به دنیا نشان داد، یادآور شد: اقدام کوبنده سبزپوشان نشان داد که ایران در دفاع از امنیت ملی، ملت و شهیدانش، با هیچ کسی مماشات ندارد.

تسنیم
انتهای خبر/