ماموستا کریمی: ملت ایران در ۹ دی امید واهی دشمن را به یأس و ناامیدی تبدیل کردند

امام جمعه موقت بانه با بیان اینکه ملت ایران در ۹ دی امید واهی دشمن را به یأس و ناامیدی تبدیل کردند، گفت: سران فتنه داخلی افرادی مزدور، فاسد، منافق و خائن بودند که به نظام و رهبری خیانت کردند.

ماموستا جمال کریمی در گفت‌وگویی در بانه، با گرامیداشت دهمین سالروز عزت ملت ایران بر توطئه دشمنان و استکبار جهانی اظهار داشت: ملت ایران در ۹ دی سال ۸۸ با مقاومت و ایستادگی از بیانات و مواضع رهبر انقلاب اسلامی حمایت کرده و توطئه دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی تاکید کرد: ملت ایران و کُردها هیچ‌گاه به‌خاطر دشمنان ناباب خارجی و داخلی پشت رهبری را خالی نکرده و همواره قدردان این امنیت و آسایش کنونی در نقطه به نقطه ایران زمین هستیم.

امام جمعه موقت بانه گفت: سران فتنه در سال ۸۸ به بهانه تقلب در انتخابات به‌دنبال آشوب، اغتشاش و تحول در کشور بودند اما مردم بلافاصله در حمایت از امنیت، آسایش، انقلاب اسلامی و خون شهدا در صحنه حاضر و امید واهی آنان را به یأس و ناامیدی تبدیل کردند.

وی با بیان اینکه کُردها و مردمان مناطق مرزی همواره از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون پشتیبان نظام و رهبری بوده و خواهند بود، گفت: جوانان غیور کردستانی در مقابل هر توطئه‌ای ایستادگی کرده و اجازه سوءاستفاده به دشمنان نمی‌دهند.

ماموستا کریمی با بیان اینکه سران فتنه داخلی مزدور، فاسد، منافق و خائن بودند، ابراز داشت: این افرادها با خیانت به نظام و رهبری در راستای منافع و اهداف دشمن گام برداشته و اطلاعات داخلی به غربی‌ها می‌دهند که اغتشاشات اخیز نیز نمونه‌ای دیگر از توطئه‌های معاندان نظام بود که با شکسب مواجه شد.

امام جمعه موقت بانه اظهار کرد: گرچه مردم مشکل معیشتی دارند اما تحت هیچ شرایطی اجازه سوءاستفاده به سران فتنه و خدشه وارد کردن به اقتدار نظام را نمی‌دهند.

تسنیم
انتهای خبر/