محمد فرید سپری رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان شد

به گزارش خبرنگار مهر، با حکم عباس کشاورز رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان منصوب شد تا بعد از بیش از یک ماه تکلیف این نهاد مهم در استان کردستان مشخص شود. در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به ظرفیت بسیار مستعد استان کردستان به خصوص در ارتقای بهره‌وری از ظرفیت‌های […]به گزارش خبرنگار مهر، با حکم عباس کشاورز رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان منصوب شد تا بعد از بیش از یک ماه تکلیف این نهاد مهم در استان کردستان مشخص شود.

در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به ظرفیت بسیار مستعد استان کردستان به خصوص در ارتقای بهره‌وری از ظرفیت‌های مزارع دیم، توسعه دامپروری و دامداری در استان و پتانسیل‌های بسیار خوب در توسعه کشاورزی آبی، انتظار دارم برای به فعلیت درآوردن ظرفیت‌ها از هیچ کوششی دریغ نفرمایید و از همه مهم‌تر در گسترش صنایع تبدیلی و تکمیلی و ایجاد زنجیره تولید و کشاورزی قراردادی و همچنین در زمینه جذب سرمایه‌گذاری برای توسعه و رونق کشاورزی تلاشی مضاعف داشته باشید..

محمد فرید سپری رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان پیش از این به عنوان معاون باغات این سازمان و همچنین رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان سنندج سابقه فعالیت مدیریتی دارد.

خالد جعفری رئیس قبلی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان چندی قبل با حکم استاندار کردستان به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان منصوب شده بود.