مخلان نظم وامنیت عمومی چهارشنبه آخر سال عید مهمان پلیس خواهند بود

سرهنگ امیرهوشنگ حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برخورد قانونی پلیس با مخلان نظم عمومی در چهارشنبه پایانی سال، اظهار داشت: افرادی که دست به شرارت و اقدامات مخل امنیت در چهارشنبه آخر سال بزنند، دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت خواهند بود. وی افزود: پلیس با هماهنگی […]سرهنگ امیرهوشنگ حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برخورد قانونی پلیس با مخلان نظم عمومی در چهارشنبه پایانی سال، اظهار داشت: افرادی که دست به شرارت و اقدامات مخل امنیت در چهارشنبه آخر سال بزنند، دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت خواهند بود.

وی افزود: پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی با قدرت و اقتدار با کسانی که بخواهند به آسایش و آرامش مردم آسیب برسانند و با استفاده از مواد محترقه آسیب‌زا و صداهای مهیب آرامش روحی و روانی آنها را دچار اختلال کنند، برخورد خواهد کرد.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان ادامه داد: کسانی که با خودروهای خود موجب سلب و آسایش عمومی شده و با آلودگی صوتی امنیت و آرامش شهروندان را برهم بزنند خودروهای آنها توسط پلیس توقیف شده و تا پایان تعطیلات در پارکینگ‌ها متوقف خواهند بود.