مدیران رفع دغدغه معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مدیران و مسئولان استان رفع دغدغه‌ها و مشکلات معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.

حسین خوش اقبال امروز در جلسه مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان این مطلب اظهار کرد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان باید پیگیری امورات و با رعایت اصل پاسخگویی به مردم آن سرلوحه اقدامات اجرایی خود قرار دهند.

وی افزود: اقدامات مناسبی برای حمایت از مردم در دوران شیوع بیماری کرونا در استان و کشور به عمل آمده که کافی نیست و مدیران باید با همه توان برای یاری رسانی به مردم تلاش خود را مضاعف کنند.

خوش اقبال بیان کرد: باید در همه زمینه ها به دقت انجام وظیفه کنیم و هر جا که نیاز باشد با اقدامات جهادی برای کاهش مشکلات ناشی از گسترش این بیماری حرکت کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان همچنین با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید از سوی رهبر انقلاب، ذکر کرد: همه باید برای تقویت شرایط اقتصادی پسا کرونا با پیروی از شعار جهش تولید تلاش کنیم و نارسایی های موجود در جامعه را به حداقل برسانیم.

خوش اقبال تصریح کرد: تحریم و کاهش درآمدهای نفتی و بروز برخی مشکلات باعث بوجود آمدن تنگناه های اقتصادی در کشور شده که ضروریست برای جلوگیری از افزایش میزان بیکاری و کمک به توسعه صادرات و رونق بخش تولید تلاش کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان یادآور شد: همه مدیران باید صرفنظر از مشکلات و دل مشغولی های اداری خود بایستی مشکلات ناشی از بیماری کرونا را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و با برنامه ریزی دقیق نقش نظارتی و حاکمیتی خود را به نحو احسن انجام داده و با خدمتگذاری صادقانه به مردم در این شرایط حساس آنها را در گذر از شرایط حساس کنون یاری برسانند.

 

انتهای پیام/