مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان منصوب شد

به گزارش خبرنگار مهرر، یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در سراسر کشور به ترتیب در حال اجرا است که در استان کردستان نیز آئین معارفه با ابلاغ حکم مدیرعامل این شرکت صبح امروز طی مراسمی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد و طی آن حکم انتصاب محمدحسین محمدی به عنوان […]به گزارش خبرنگار مهرر، یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در سراسر کشور به ترتیب در حال اجرا است که در استان کردستان نیز آئین معارفه با ابلاغ حکم مدیرعامل این شرکت صبح امروز طی مراسمی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد و طی آن حکم انتصاب محمدحسین محمدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب کردستان قرائت و در این پست برای ۲ سال منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به شایستگی و سوابق مفید جنابعالی به موجب این حکم به مدت ۲ سال به عنوان مدیرعامل آب و فاضلاب استان کردستان منصوب می شوید. شایسته است با بهره گیری از امکانات و کارکنان متعهد و متخصص و هماهنگی با واحدهای ستادی شرکت مادرتخصصی آب و فاضلاب کشور اقدامات لازم معمول گردد.

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و نصب العین قرار دادن تقوا و درایت کامل نسبت به مسئولیت خطیری که برعهده جنابعالی واگذار می گردد، در تحقق اهداف و برنامه های شرکت و خدمت به مردم شریف استان کردستان تحت رهبری مقام عظمای ولایت موفق و منصور باشید.

گفتنی است محمدحسین محمدی پیش از این و از سال ۹۵ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان بود.