مدیر مخابرات منطقه کردستان

مدیر مخابرات منطقه کردستان : شبکه دیتا و ظرفیت پهنای باند استان توسعه و افزایش یافت

آزاد حکمت افزود: در راستای بهینه سازی توپولوژی شبکه دیتای استان و با هدف بهبود کیفیت شاخص های شبکه و افزایش سرعت دسترسی به سرویس های ارائه شده، لینک VPLS استان کردستان با ظرفیتی بیش از دو برابر ظرفیت قبلی توسعه وبرگردان شد.

با هماهنگی شرکت مخابرات ایران لینک VPLS استان که کل ترافیک سرویسهای دیتا واینترنت استان را با ظرفیتی بیش از دو برابر ظرفیت قبلی تامین خواهد کرد ارتقا داده شدکه در حال حاضر پاسخگوی نیاز های مشتریان در این حوزه است.

وی اظهار داشت: اجرای این پروژه دارای تاثیر مستقیم بر کیفیت وسرعت سرویسهای دیتا در سطح استان شده وکلیه دستگاههای اجرایی،سازمانها،ادارات و کاربران در حوزه های مختلف اعم از سرویسهای اینترنت، اینترانت ،MPLSو … از مزایای آن بهره می گیرند.

حکمت در ادامه با اشاره به مرزی بودن شهرستان بانه ، افزایش مصرفی پهنای باند و نیاز روز افزون مشتریان به بستر دیتا در این شهرستان افزود: به منظور امکان دسترسی به سرعت مناسب اینترنت همزمان با افزایش واگذاری سرویسهای مرتبط با این حوزه، ظرفیت پهنای باند شهرستان بانه تا پنج برابر ظرفیت قبلی توسعه و افزایش داده شده است.

وی یادآورد شد : ظرفیت پهنای باند شهرستان بانه از دو گیگ (۲۰۰۰ مگا بایت بر ثانیه)  به ۱۰ گیگ (۰۰۰/۱۰ مگا بایت بر ثانیه) افزیش یافته است.

وی گفت: با اجرای این پروژه علاوه بر تامین نیازهای آتی پهنای باند، کیفیت سرویس های دیتا واینترنت در شهرستان بانه افزایش قابل توجهی پیدا کرده است که انجام این پروژه در افزایش واگذاری سرویس های FTTH و VDSL  نقش بسزایی دارد.

حکمت اظهارداشت: برای این اقدام که در راستای تامین نیازها و مطالبات ارتباطی مشتریان وجلب رضایت شهروندان صورت گرفته است  تجهیزات لازم نصب وراه اندازی شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان خاطر نشان ساخت: این مجموعه کاری در قالب تیمهای مختلف فنی وکارشناس، همواره توسعه و ارتقاء زیرساخت های مخابراتی در تمام حوزه ها را مدنظر دارد و از حداکثر امکانات وپتانسیل های موجود در منطقه با هدف ارائه خدمات با کیفیت و مناسب به مشتریان تلاش می کند.

وی تصریح کرد: مخابرات منطقه کردستان به واسطه درگاههای مختلف ارتباطی ، پذیرای پیشنهادات ونقطه نظرات مفید مشتریان در سطح استان است.

انتهای خبر/