مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی استعفا داد/چمن گلی: دیگر مدیرکل این استان نخواهم شد

سرویس آذربایجان غربی- با استعفای “عبدالله چمن گلی”، سکان هدایت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به “کیومرث پورايراندوست” سپرده شد.

عبداله چمن گلی مدیر کل قبلی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، بمنظور فعالیت های انتخاباتی از حوزه سقز و بانه بعد از مدیریت اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی استعفا داد.

پورايراندوست که پیش از این معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی بود و سال ها در کسوت معاونت ورزشی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه فعالیت می کرد، هدایت اداره کل استانی را از مدیر کل پیشین خود و یار ۴۰ ساله اش تحویل گرفت و رسما به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی معارفه شد.

چمن گلی در مراسم تکریم و نکوداشت و معارفه سرپرست جدید اعلام کرد: بر خلاف آنچه در فضای مجازی و برزی رسانه ها منتشر شده است، همه بزرگواران مطمئن باشند بنده دیگر مدیرکل نخواهم شد و با رخصتی که از مقام عالی وزارت ، معاونین وزیر و همچنین مقام عالی استان گرفتم و برای جلوگیری از هر گونه بلاتکلیفی خود مجموعه و فراغت بیشتر خودم به عنوان مدیرکل به آذربایجان غربی بر نخواهم گشت.

او ادامه داد: از همین تریبون از همه مدیران کل دستگاه های اجرایی استان ، نمایندگان ، فرمانداران ، مسئولان و جامعه ورزش و جوانان ،  اهالی رسانه و صاحبان قلم و خبرنگاران استان طلب حلالیت دارم و امیدوارم به بزرگواری خودشان همه کم و کاستی های دوران خدمتگذاری بنده را ببخشایند و خواهشمندم به آقای پورایراندوست که از مدیران ارزشمند و توانمند مجموعه است کمک کنند تا این مسئولیت را به سلامت به سرمنزل مقصود برسانند.

چمن گلی تاکید کرد: بدون شک حقیر هم نقصان های زیادی در مدت حدود ۵ سال خادمی و نوکری مردم، ورزشکاران، قهرمانان و جوانان آذربایجان غربی داشتم ولی تمام تلاشم ترویج روحیه پهلوانی و اخلاق مداری و توسعه زیرساخت های ورزشی در استان بوده که با تلاش کارکنان ، هیات های ورزشی و همه مجموعه های مربوطه موفقیت های بسیاری حاصل شده است و برای رسیدن به نقطه مورد انتظار هنوز راه طولانی و پرپیچ و خم در پیش داریم که امیدوارم در این شرایط سخت به آرزوهای بر حق جوانان و ورزشکاران دست یابیم.

کردپرس
انتهای خبر/