مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان : ۹ پروژه عمرانی تا پایان سال ۹۸ افتتاح خواهد شد/۱۳زمین چمن مصنوعی در روستاها و سطح استان در حال تکمیل است

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان با اعلام خبر افتتاح هفت پروژه ورشی در سال ۹۸ گفت : همچنین بالغ بر ۱۳ زمین چمن مصنوعی در روستاها و سطح استان نیز به بهره برداری رسیده و درحال احداث و تکمیل شدن است.

حامد جولائی از افتتاح ۱۳۰ پروژه ورزشی در دولت تدبیر و امید در استان کردستان خبر داد و گفت: از سال ۹۲ تا کنون این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان افزود: عمده این پروژه ها شامل استخر، سالن چند منظوره سقف بلند، سالن سقف کوتاه، زمین چمن مصنوعی و طبیعی، و زمین های روباز ورزشی است.
او در خصوص زمین های مینی فوتبال نیز گفت: فرآیند احداث زمین چمن مصنوعی در دو سال گذشته در استان کردستان آغاز شده است و بالغ بر ۱۳ زمین چمن مصنوعی در روستاها و سطح استان به بهره برداری رسیده و درحال احداث و تکمیل شدن است.
جولائی گفت: سه زمین چمن مصنوعی در سنندج و یک زمین در سقز تاکنون به بهره برداری رسیده است و چهار زمین دیگر نیز در شهرستان های بانه، سروآباد و مریوان در حال احداث است.
او اظهار داشت: پنج پروژه زمین چمن مصنوعی برای روستاهای بلبر، نسل، سلین، قلعه جی و درکه تعریف شده است که در صورت تامین اعتبار عملیات احداث آن آغاز خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کردستان اشاره ای به پروژه های قابل افتتاح در سال ۹۸ کرد و گفت: تا کنون هفت پروژه در سال ۹۸ افتتاح شده است و ۹ پروژه دیگر نیز تا پایان سال افتتاح خواهد شد.
وی ادامه داد: افتتاح سالن شش هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان سنندج ظرفیت برگزاری مسابقات بین المللی و آسیایی را دارد و می توان رقابت های مهم زیادی را در این سالن برگزار کرد.

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
انتهای خبر/