مردم اجازه نمی‌دهند به نام اعتراض، امنیت آنها آسیب ببیند/آسیب رساندن به بیت‌المال دودش به چشم خود مردم می‌رود

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: آسیب رساندن به بیت‌المال تنها دودش به چشم مردم می‌رود لذا مردم خود اجازه نمی‌دهند به نام اعتراض به زیرساخت‌ها و به ویژه امنیت آسیب وارد شود.

محسن بیگلری در گفت‌وگویی اظهار کرد: اجرای برنامه اصلاح قیمت بنزین با این روش کاری غیرکارشناسی شده بود که توسط رئیس جمهور اجرایی شد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نحوی در این زمینه عمل شد که مقام معظم رهبری مجبور شدند به این موضوع ورود کنند.

بیگلری تصریح کرد: موضع‌گیری مدبرانه رهبری موجب شد قضیه‌ای که داشت به چالش در کشور تبدیل می‌شد در کمترین زمان جمع شود و اگر به واسطه جایگاه و مقبولیت و محبوبیت رهبری در بین ملت ایران نبود این مسئله قطعا حل نمی‌شد.

وی افزود: با ندای رهبری مردم با خلق حماسه حضور در خیابان‌ها به اغتشاشات پایان دادند و اجازه ندادند بیش از این بیت‌المال و زیرساخت‌های کشور آسیب ببیند.

وی اذعان کرد: عدم اطلاع‌رسانی درست و دقیق و آگاه‌سازی‌ها و آماده کردن ذهن و افکار عمومی در مورد تاثیرات مثبت افزایش قیمت بنزین شاید یکی از مهم‌ترین دلایل اتفاقات و مشکلات اخیری بود که متاسفانه به خوراکی برای موج سواری شبکه‌های معاند نظام هم تبدیل شد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اینکه مشکلات وجود دارد و مردم از برخی کم‌کاری‌های به شدت نگران هستند موضوعی غیرقابل انکار است، اما در هیچ شرایطی نباید اجازه دهیم امنیت در کشور خدشه‌دار شود.

بیگلری با تاکید براینکه اعتراضات باید بی‌سر و صدا، قانونمند و به شکل اصولی باشد، گفت:‌ در اغتشاشات هزاران میلیارد ریال به اموال عمومی و زیرساخت‌های اقتصادی در نقاط مختلف کشور زیان وارد شد که بازسازی آنها چندین برابر هزینه‌بردار خواهد بود.

وی اضافه کرد: آسیب رساندن به بیت‌المال تنها دودش به چشم مردم می‌رود لذا مردم خود اجازه نمی‌دهند به نام اعتراض به زیرساخت‌ها و به ویژه امنیت آسیب وارد شود.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی همواره دنبال فرصت برای ضربه زدن به این ملت هستند، عنوان کرد: دشمن به دنبال فرصت برای موج سواری می‌گردد مردم بصیر ایران اسلامی به ویژه مردم شهید پرور کردستان نباید هرگز اجازه مهیا شدن این فرصت را برای دشمنان بدهند.

و نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: کسی که به بهانه اعتراض به گران شدن بنزین آمبولانس حمل بیمار را به آتش می‌کشد مدافع حقوق مردم نیست.

بیگلری افزود: دشمنان دنبال دشمنی کردن هستند و هیچگاه به نفع مردم ما گامی برنمی‌دارند امروز هم با برخی سوء استفاده‌ها و تولید محتواهای رسانه‌ای که هیچ پایه و اساس واقعی ندارد سعی در تشویش اذهان عمومی و ایجاد ناامنی و اغتشاش در کشور را دارند.

وی اضافه کرد: رسانه‌ها به ویژه شبکه ملی باید با تبیین و تحلیل درست اتفاقات اخیر در راستای ارتقای آگاهی مردم بویژه جوانان حرکت کند چرا که هرچه جامعه نسبت به مسائل آگاهی بیشتری داشته باشند بهترین برخورد را در شرایط حساس از خود بروز خواهند داد.

فارس
انتهای خبر/