مرگ قطعی ۱۰ نفر بر اثر ویروس کرونا در کردستان/شمار مبتلایان به ۱۰۲ نفر رسید

ایسنا/کردستان بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۳۱۷ مورد بوده که ۱۰۲ مورد مثبت و ۱۸۲ مورد آن نیز منفی بوده است. با وجود هشدارهای زیاد از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان، همچنان کرونا به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و جدی نگرفتن […]ایسنا/کردستان بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۳۱۷ مورد بوده که ۱۰۲ مورد مثبت و ۱۸۲ مورد آن نیز منفی بوده است.

با وجود هشدارهای زیاد از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان، همچنان کرونا به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و جدی نگرفتن هشدارها از سوی مردم روبه گسترش است و در برخی شهرستان های استان از جمله سقز که با ۴۰مورد همچنان در صدر شهرستان های آلوده استان است، بازارها و ادارات را به تعطیلی و قرنطینه کشانده است.

همچنین بر اساس این آمار موارد مثبت به تفکیک شهرستان ها ۴۰ نفر در سقز، ۲۳نفر در بانه، ۱۵ نفر در سنندج، ۹ نفر در قروه، ۴ نفر در کامیاران، ۳ نفر در بیجار، دو نفر در مریوان، دو نفر در دهگلان، دو نفر در مریوان و یک نفر در سروآباد اعلام شده است.

تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ۳۱۷ مورد بوده که ۱۰۲ مورد مثبت و ۱۸۲ مورد آن نیز منفی بوده است.

تاکنون ۱۰ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در کردستان جان باخته اند، که از این تعداد هفت نفر در سقز، یک نفر در مریوان، یک نفر در قروه و یک نفر در بانه جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست داده اند.

انتهای پیام