ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در استان کردستان

مسدود شدن خروجی تمام شهرهای استان کردستان در سیزده بدر

ستاد مدیریت و مقابله با کروناویروس در استان کردستان، طی اطلاعیه‌ای از مسدود شدن تمامی وروی و خروجی شهرهای تابعه استان کردستان در روز سیزده بدر خبر داد.

به گزارش بانه نیوز؛ ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در راستای پیشگیری و مبارزه با کروناویروس طی اطلاعیه‌ای، دستور ممانعت تردد در تمامی ورودی و خروجی‌های سطح استان کردستان برای روز طبیعت برابر با ۱۳ فروردین را صادر نمود.

اطلاعیه‌ی مذکور به شرح ذیل است:

به آگاهی تمامی مردم عزیز استان کردستان می‌رساند، برابر مقررات طرح فاصله‌گذاری اجتماعی  و دستورالعمل‌های کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا، خروجی تمامی شهرهای استان در روز ۱۳ فروردین مسدود بوده و از هر گونه تردد به قصد تفریح، قاطعانه جلوگیری خواهد شد.

لذا از تمامی مردم گرانقدر و فهیم درخواست می‌‌شود به دلیل رعایت حال همگان و سلامت جامعه و نزدیکی به اوج شیوع کرونا در استان از هر گونه برنامه‌ریزی برای تردد و گشت‌ و گذار در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرها و خارج از آن جداً خودداری فرمایند و وخامت وضعیت فعلی را جدی بگیرند.

بدیهی است عواقب هر گونه معطلی و مشکلات قانونی برای افراد، به دلیل خروج در سیزده فروردین و بازگشت به شهرها، برابر مقررات و قوانین وضع شده متوجه خودشان خواهد بود.

امیدواریم با آگاهی، بردباری و درک بالای مردم از این بحران عبور کرده و بار دیگر همگی به روال عادی زندگی برگردیم.

انتهای پیام/