مسدود کردن ورودی تمامی پارک‌ها و بوستان‌های سنندج

ایسنا/کردستان معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از مسدود شدن ورودی تمامی پارک‌های سطح شهر خبر داد و گفت : در راستای تحقق دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال کرونا از روز۸ فروردین ماه کلیه ورودی پارک‌ها مسدود شده است . لقمان حیدری اظهار کرد: یکی از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در راستای قطع زنجیره انتقال […]ایسنا/کردستان معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از مسدود شدن ورودی تمامی پارک‌های سطح شهر خبر داد و گفت : در راستای تحقق دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال کرونا از روز۸ فروردین ماه کلیه ورودی پارک‌ها مسدود شده است .

لقمان حیدری اظهار کرد: یکی از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در راستای قطع زنجیره انتقال بحث مسدود نمودن ورودی پارکها و بوستانهای سطح شهر بود .

حیدری عنوان کرد : در راستای تحقق دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال کرونا از روز۸ فروردین ماه کلیه ورودی پارک‌ها و بوستان‌ها  مسدود شده است .

وی افزود: در برخی از پارک‌های سطح شهر هم نظیر پارک میدان نبوت که امکان مسدودشدن آن وجود ندارد، نیروهای شهرداری جهت جلوگیری از تجمع شهروندان مستقر میشوند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، حیدری با بیان اینکه در ۱۳ فروردین و به مناسبت روز طبیعت شهروندان به دامن طبیعت روی میآورند خاطرنشان کرد : نیروهای شهرداری مناطق و سازمان سیما ومنظر اجازه برپایی چادر و تجمع را نخواهند داد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از شهروندان خواست از حضور در اماکن عمومی و همچنین پارک‌ها در این ایام خودداری کنند و در مهار و شکست ویروس کرونا همیار و همدل باشند.

انتهای پیام