مقابله با کرونا نیازمند همدلی و عزم ملی است

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال ظهر امروز در جریان بازدید از شهرستان بیجار و در نشست با مسئولان این شهرستان، اظهار داشت: مقابله و غلبه بر کرونا نیازمند عزم ملی و همکاری بین مردم و همه مسئولان است. وی با بیان اینکه امکان قرنطینه شهرستان مقدور نیست واساسا فایده ای ندارد و در […]به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال ظهر امروز در جریان بازدید از شهرستان بیجار و در نشست با مسئولان این شهرستان، اظهار داشت: مقابله و غلبه بر کرونا نیازمند عزم ملی و همکاری بین مردم و همه مسئولان است.

وی با بیان اینکه امکان قرنطینه شهرستان مقدور نیست واساسا فایده ای ندارد و در شهرستانهایی که اجرا شده عملاً موفق نبوده است، افزود: بایستی از طریق ائمه جمعه و جماعت و معتمدین و توده های مردم اطلاع رسانی عمومی صورت پذیرد.

معاون استاندار کردستان افزود: تمام بیجاری های خارج از شهرستان از اقوام و فامیل های ساکنین شهرستان هستند لذا از خود مردم انتظار داریم به اقوامشان اطلاع رسانی و درخواست نمایند به شهرستان مسافرت نکنند.

خوش اقبال برمردمی کردن مبارزه با ویروس کرونا تاکید کرد و ازتمام اقشار مردم شهرستان درخواست کرد که از حضور در مراسمات چهارشنبه سوری و شب عید و برگزاری مجالس عروسی و عزا و نیز برنامه جمعه آخر سال آرامستانها خودداری کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن تقدیر از زحمات ایثارگرانه کادر درمانی و پرستاران و پزشکان بیجاری در ادامه اظهار داشت: باید مبارزه با ویروس کرونا را مردمی و اجتماعی محور کنیم و همه سازمانها و ارگانها و توده های مردم در کنار حوزه بهداشت ودرمان قرار گیرند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به حضور مردم شهرستان در انتخابات اشاره و عنوان کرد: حماسه عظیم مردم بیجار در مشارکت ۵۸ درصدی در انتخابات ستودنی است و باید قدرشناس مردم همیشه درصحنه شهرستان باشیم.

لازم به ذکر است معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه بازدید خود از شهرستان بیجار با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) بیجار در جمع پزشکان و پرستاران و کادر درمانی حاضر و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات شهرستان قرار گرفت.