نماز جماعت در کردستان نباید برگزار شود

ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خطاب به تعداد محدودی از هیات امنا و ماموستاهای مساجد استان که نسبت به برگزاری تجمعات و نیز مراسم نمازجماعت بدون توجه به توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا سلامت مردم را به مخاطره انداخته، هشدار داد. حسین خوش اقبال امروز(۲۲ اسفند) در جلسه بررسی […]ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خطاب به تعداد محدودی از هیات امنا و ماموستاهای مساجد استان که نسبت به برگزاری تجمعات و نیز مراسم نمازجماعت بدون توجه به توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا سلامت مردم را به مخاطره انداخته، هشدار داد.

حسین خوش اقبال امروز(۲۲ اسفند) در جلسه بررسی وضعیت رعایت مسائل بهداشتی در مساجد سطح استان  اظهار کرد: هیچ گونه قصور و کوتاهی از طرف هیچ فرد و گروهی پذیرفتنی نیست و با افراد خاطی به شدت برخورد می شود.

وی افزود: در صورت ادامه رفتار این افراد محدود ضمن برخورد قانونی و قاطع نسبت به افشای پشت پرده جریانات و قضایایی که بدون توجه به سلامت مردم اصرار بر برگزاری تجمعات و نماز جمعه و جماعات دارند، اقدام خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه از عنایت و توجه جدی هیات امنای مساجد، روحانیون، امامان جمعه و جماعات ماموستایان عزیز سطح استان به رعایت مسائل بهداشتی و سلامت مردم در برگزاری نماز جمعه و جماعات تشکر و قدردانی کرد.

خوش اقبال در پایان با اشاره به اینکه اولویت اول مسئولین و مدیران کشور و استان سلامت مردم است خواستار همکاری همه جانبه مردم و مسئولان برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در استان شد.

انتهای پیام