نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مقابله با کرونا باید در اولویت قرار گیرد

ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در سال جاری باید شعار جهش تولید ملی در سرلوحه برنامه‌های اجتماعی قرار گیرد و متناسب با پروتکل های بهداشتی جلسات و فعالیت‌ها با نگاه پیشگیرانه بهداشتی با بیماری کرونا مقابله کرد. حسین خوش اقبال در جلسه مدیران حوزه سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، با اشاره […]ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در سال جاری باید شعار جهش تولید ملی در سرلوحه برنامه‌های اجتماعی قرار گیرد و متناسب با پروتکل های بهداشتی جلسات و فعالیت‌ها با نگاه پیشگیرانه بهداشتی با بیماری کرونا مقابله کرد.

حسین خوش اقبال در جلسه مدیران حوزه سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، با اشاره به روند رسیدگی و مشکلات ناشی از وضعیت مقابله با شیوع بیماری کرونا در استان با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل مسائل و مشکلات ناشی از این بیماری باید با برنامه ریزی و پیروی از سیاست ها و دستورالعمل های کشوری در رابطه با پیشگیری و مقابله با کرونا با همکاری مردم به سمت ریشه کنی بیماری کرونا در استان حرکت کنیم.

وی خطاب به مدیران این حوزه افزود: باید با بررسی وضعیت و جوانب مختلف این بیماری تحلیل خود را از وضعیت موجود به عمل آورده و روشهای مناسب وکارآمد را ارائه دهند.

خوش اقبال بیان کرد: با توجه به مناسبت های پیش رو بایستی به گونه‌ای برنامه ریزی کرد تا نگاه پیشگیرانه در برنامه‌ریزی‌ها و امورات در سرلوحه قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: روند اقدامات پیشگیرانه بایستی به صورتی انجام شود تا خدشه ای به برنامه های ستاد ملی کرونا وارد نشود.

خوش اقبال در پایان با تقدیر از اقدامات انجام شده در سال ۹۸ ابراز امیدواری کرد که در سال ۹۹ توآم با برنامه ریزی و مدیریت زمان بوده و با جلوگیری از پراکنده کاری حداکثر استفاده از منابع و امکانات مدنظر قرار گیرد.

انتهای پیام