هشت خانه مسافر متخلف در شهرستان بانه پلمب شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی کردستان، روز چهارشنبه برابر دستور دادستان شهرستان بانه ۸ خانه مسافر متخلف توسط اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با همکاری اداره نظارت براماکن عمومی این شهرستان پلمپ شدند. سعداله رحیمی خواه گفت: در ادامه تشدید بازدیدهای نظارتی و در راستای […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی کردستان، روز چهارشنبه برابر دستور دادستان شهرستان بانه ۸ خانه مسافر متخلف توسط اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با همکاری اداره نظارت براماکن عمومی این شهرستان پلمپ شدند.

سعداله رحیمی خواه گفت: در ادامه تشدید بازدیدهای نظارتی و در راستای حفظ سلامتی هموطنان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این ۸ خانه مسافر که اقدام به اسکان غیر مجاز مسافر می نمودند با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی و با دستور مقام قضایی پلمب شدند.

وی افزود: روند پلمپ واحدهای متخلف ادامه دارد و از همشهریان محترم خواهشمند است در صورت حضور مهمان یا مسافری در شهرستان ضمن هدایت و راهنمایی آنان به مراکز اقامتی رسمی (هتل ها، مهمانپذیر ها) در صورت مشاهده هر گونه تخلف، موارد را به اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاع دهند تا با متخلفان برابر قانون برخورد شود.

طی چند روز اخیر بارهای مسئولان استانی در خصوص عدم پذیرش هر گونه مسافری در خانه های مسافر و منازل استیجاری هشدار داده بودند.

هم اکنون ورود هر گونه مسافر به استان کردستان ممنوع شده است و محدودیت های مختلفی نیز در این راستا اعمال می شود.