همکاری کردستانی ها در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نشان از مسئولیت پذیری بالای مردم دارد

ایسنا/کردستان استاندار کردستان طی پیامی از همکاری و همدلی مردم شریف کردستان و مدیران استان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تقدیر و تشکر کرد. بهمن مرادنیا امروز(۱۴ فروردین) در پیام تشکر خود از همکاری مردم کردستان برای تحقق شعار در خانه بمانیم در روز ۱۳ بدر آورده است: همکاری و همدلی شما عزیزان در راستای […]ایسنا/کردستان استاندار کردستان طی پیامی از همکاری و همدلی مردم شریف کردستان و مدیران استان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

بهمن مرادنیا امروز(۱۴ فروردین) در پیام تشکر خود از همکاری مردم کردستان برای تحقق شعار در خانه بمانیم در روز ۱۳ بدر آورده است: همکاری و همدلی شما عزیزان در راستای اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی، نشان از مسئولیت پذیری بالای مردم شریف کردستان دارد.

وی نوشته است: امیدوارم در سایه رحمت خداوند و تداوم همکاری مردم و مسئولین استان، ایثارگری و تلاش های مجاهدانه کادر پزشکی و درمانی در مبارزه با بیماری منحوس کرونا به ثمر بنشیند و شعار “با یاری خدا ما کرونا را شکست می دهیم” هر چه زودتر محقق گردد. 

استاندار کردستان آورده است: آنچه ابرقدرت های جهان را به زانو درآورده، نتوانسته بر اتحاد ملی ما خدشه وارد کند؛ قدردان این همراهی دلسوزانه هستم و از تحمل، صبوری و متانت هم استانی های عزیز و مدیران خدوم کردستان سپاسگزارم.

انتهای پیام