هوای کردستان تا روز چهارشنبه پایدار است

ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه دمای شبانه و صبحگاهی کاهش می‌یابد گفت: هوای استان طی امروز تا صبح چهارشنبه پایدار پیش‌بینی می‌شود. خبات قمری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بررسی نقشه ها و مدل‌های هواشناسی اظهار کرد: هوای استان طی امروز تا صبح چهارشنبه پایدار بوده و در […]ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه دمای شبانه و صبحگاهی کاهش می‌یابد گفت: هوای استان طی امروز تا صبح چهارشنبه پایدار پیش‌بینی می‌شود.

خبات قمری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بررسی نقشه ها و مدل‌های هواشناسی اظهار کرد: هوای استان طی امروز تا صبح چهارشنبه پایدار بوده و در این مدت کاهش دمای شبانه و صبحگاهی و در بعد از ظهرها وزش باد و افزایش ابر پدیده های حائز اهمیت هستند.

وی افزود: برای روزهای چهارشنبه تا جمعه در ساعات بعد از ظهر در نیمه غربی و نواحی مرکزی استان، همراه با افزایش پوشش ابر شاهد رگبار پراکنده باران با احتمال رعدو برق و وزش باد گاهی شدید خواهیم بود، در دیگر نواحی استان بارش ها به صورت ضعیف و احتمالی پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی استان کردستان در پایان یادآور شد: از لحاظ دمایی نیز با توجه به پایداری نسبی هوا تا روز چهارشنبه شرایط یخبندان شبانه و صبحگاهی (به ویژه صبح سه شنبه) در اکثر نقاط استان ادامه داشته و دماهای حداکثر تا روز چهارشنبه رو به افزایش خواهد بود.

انتهای پیام