هیات های برتر غواصی استان کردستان تقدیر شدند

در این مراسم جمعی افراد نجات غریق و قهرمانان هیات های غواصی کردستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان کردستان در مراسم تجلیل از منجیان غریق و هیات های برتر غواصی ،ضمن تشکر و قدردانی از هیئت نجات غریق و قهرمانان این رشته در استان، اظهار داشت: هیات نجات غریق استان با کادری قوی ، مصمم و با توانایی های شایان توجه اعضای این هیئت در جهت درخشش در مسابقات ملی و بین المللی گام های موثری برداشته اند.

سایه میرصادقی با بیان اینکه امید ملک الکلامی به عنوان نماینده منطقه غرب کشور در حوزه غواصی انتخاب شده است ، عنوان کرد: این هیئت و افرادی که در این رشته مشغول به فعالیت هستند الگوی بسیار خوبی برای دیگر هیئت ها و جوانان استان هستند.

رییس هیات نجات غریق و غواصی کردستان هم به وضعیت این هیات اشاره کرد و گفت: در بخش آموزش کلاس‌های نجات غریق درجه یک و درجه دو در تمام شهرستان ها در قالب غواصی آقایان و بانوان برگزار شده است.

امید ملک الکلامی با اشاره به اینکه هیات غواصی استان موفق به کسب قهرمانی در مسابقات شمال غرب شده است، افزود:این هیئت توانسته است مقام هشتم را در رقابت های ۳۳ تیم اعزامی در مسابقات  قهرمانی کشور کسب کند.

ملک الکلامی افزود: خوشبختانه با وجود بازرسی های معاون پیشگیری از جرم دادگستری کردستان از روند اجرای قوانین و مقررات حوزه استخرها ما در استان شاهد هیچگونه تلفاتی در سال ۹۸ نبوده ایم.

در پایان مراسم از هیات بانه و سقز، مدیریت استخر شهدای انتظام و استخر شین، وریشه خسروی بعنوان مدرس نمونه نجات غریق، محمدرضا رضایی و سروه حاصلی بعنوان بازرس هیات، آیدا نمدی، محمد صیدمرادی، و جمعی از قهرمانان و منجیان غریق استان مراتب تجلیل و قدرادانی به عمل آمد.

مهر
انتهای خبر/