ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا:

واحدهای صنفی غیر ضروری شهرستان اخطاریه گرفتند

درراستای مبارزه با کروناویروس و لزوم تعطیلی واحدهای صنفی غیرضرور شهرستان بانه، جمعه هشتم فروردین ماه؛ 65 واحد بعد از دریافت تذکرات لازم تعطیل شدند

به گزارش بانه نیوز؛ ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا تعطیلی کلیه واحد های صنفی بجز تعدادی از صنوف ضروری تا تاریخ ۱۵-۰۱-۹۹ را از چندی پیش اعلام نمود و طی آن مقرر گردیده واحدهای متخلف پلمپ شده و یا اخطار دریافت کنند.

در همین راستا اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان با همکاری و حضور اماکن و همکاری تعدادی از اتحادیه های صنفی در قالب هر روز ۲ اکیپ در سطح شهر اقدام به بازدید نمودند.

در نتیجه‌ی این اقدامات؛ امروز جمعه هشتم فروردین ۹۹، توسط یکی از اکیپ‌ها ۳۱ واحد شامل (۳ تعمیرگاه لوازم خانگی، ۴ آرایشگاه زنانه، ۳ آرایشگاه مردانه، ۹ تعمیرگاه اتومبیل، ۲ واحد مرغ فروشی غیرمجاز و ۱۰ مورد ابزار آلات ساختمانی) بعد از دادن تذکرات لازم تعطیل گردیده و به وانت‌های خشکبار فروش نیز تذکر داده شد.

در دومین اکیپ گشت بازرسی که از ساعت ۱۷ تا ۲۰:۳۰ به طول انجامید؛ ۳۴ واحد صنفی شامل (۶ قنادی، ۶ آجیل و تخمه پزی، ۲ کفش‌فروشی، ۵واحد پوشاک فروشی، ۴ قهوه خاته و کبابی، ۳ اسباب‌بازی فروشی، ۳ ابزار فروشی و الکتریکی و ۵ مورد دیگر از آبمیوه، آرایشگاه، کادوئی، پیکنیک پرکنی و پلاستیک فروشی‌ها) بعد از دادن تذکرات لازم تعطیل و یا اخطاریه‌ی تعطیلی دریافت نمودند.

لازم به ذکر است که این بازدیدها ادامه داشته و می‌طلبد شهروندان با همکاری جمعی خود و با رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه‌های خود، در شکست این بیماری کمک نمایند.

انتهای پیام/