واگذاری کرسی‌های مدیریتی طبق خواست نماینده قبل از انتخابات

صبح دیروز؛ طی مراسمی رییس جدید زندان بانه معرفی و رییس سابق عزل شد.

⭕️واگذاری کرسی‌های مدیریتی طبق خواست نماینده قبل از انتخابات

◾️صبح دیروز؛ طی مراسمی رییس جدید زندان بانه معرفی و رییس سابق عزل شد.

🔺به گزارش بانه نیوز؛ صبح روز گذشته سه شنبه ۲۳ مهرماه، “رحمت نوروزی” اهل بیجار طی مراسمی بعنوان رییس جدید زندان بانه معرفی و اقای “حیدر رحیمی” عزل گردید.

لازم است جهت تشریح این رویداد اعلام کرد؛ آقای “حیدر رحیمی” برادر “عثمان رحیمی” شهردار سابق شهر سقز و یکی از کاندیدهای امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی و البته رقیب نماینده فعلی مجلس می‌باشد.

امید آن میرود روزی برسد که شاهد برپایی انتخاباتی سالم با عدم امکان دخالت نمایندگان در تعیین مسئولان سطح شهرستان باشیم تا نمایندگان فعلی به جای پرداختن به جابه‌جایی در ساختار مدیریت ارگان‌ها قبل از انتخابات جهت وسعت قدرت خود و تلاش برای حذف رقیبانشان، به مسئولیت واقعی خود بپردازند.
چراکه مردم به امید احقاق حق خود و رسیدن به خواست و نیازهایشان افراد را راهی مجلس می‌کنند نه برای رساندن آن افراد به آرزو و خواسته‌هایشان…

“حیدر رحیمی” دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق، با داشتن ۱۵ سال سابقه کاری در اداره زندان های استان کردستان و درحالیکه سابقا نیز جانشین اداره زندان سقز بوده، ۲۶ مهر ۱۳۹۴ رسما به سمت ریاست زندان بانه منصوب شد که پس از چهار سال بدلیل حاشیه‌های انتخابات مجلس عزل شد.

“رحیمی” مدیری توانمند و دلسوز که حُسن رفتار ایشان زبانزد خاص و عام زندانیان و مردم بانه بوده و “تیم خبری بانه نیوز” لازم میداند به نوبه‌ی خود زحمات چهار ساله‌ی ایشان را در زندان بانه سپاس گفته و برایشان بهترین ها را آرزو کند.