وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان در برابر دشمنان است

امام جمعه موقت بانه گفت: وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان در برابر توطئه دشمنان است که باید مسلمانان شیعه و سنی وحدت و همدلی خود را حفظ و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

ماموستا عبدالله عبداللهی روز جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک ربیع الاول و هفته وحدت اظهار داشت:دشمنان همیشه برای ضربه زدن به اتحاد و همدلی مسلمانان برنامه ریزی می کنند که باید مسلمانان با اتحاد و همبستگی خود این توطئه ها را خنثی و دشمنانان را از رسیدن به خواسته نا امید کنند.

وی با اشاره به وحدت مسلمانان در زمانه پیامبر اسلام ( ص) اشاره کرد و گفت: پیامبر بزرگ اسلام (ص) مهمترین رمز موفقیت مسلمانان بر دشمنانان را وحدت دانسته که باید از این معلم بزرگ درس بگیریم چراکه اگر توطئه دشمنان محقق شود دودش به چشم مسلمانان می رود.

ماموستا عبداللهی یاد آور شد: زندگی پیامبر اکرم(ص) درس‌های بزرگی دارد که باید مسمانان این درس ها در زندگی خود بکار بگیرند و طبق قائده و قوانینی که خدواند به پیامبر اسلام امر کرده زندگی کنیم در صورتی که نافرمانی از دستورات شکست می خوریم.

وی در بخش دیگری از خطبه های این هفته با اشاره به سفر وزیرکشور به استان کردستان و نقش وی در انتخاب مسئولان گفت: انتظار داریم که وزیر کشور بتواند فرمانداری بومی برای شهرستان بانه انتخاب کند چراکه انتخاب فرماندار بومی یکی از مهمترین خواسته های مردم شهرستان بانه است.

ماموستا عبداللهی با بیان اینکه مسئولین بومی با مشکلات و خواسته مردم شهرستان آگاه هستند افزود: در هفت ماه گذشته با انتخاب سرپرست فرمانداری رضایت عمومی از مجموعه دستگاه های دولتی حاصل شده و اقدامات مناسب در زمینه های عمرانی انجام شده امیدوارم وزیر کشور و مسئولان استانی به خواسته مردم پاسخ مثبت بدهند.

امام جعمه موقت  اظهار داشت: جاده دسترسی به سد ویسک وضعیت بسیار نامناسب دارد و یکی از مسیرهای گردشگری است که ضروری است این جاده بازسازی و آسفالت شود.

ایرنا
انتهای خبر/