ورود هرگونه مسافر به شهرستان سقز ممنوع شد

به گزارش خبرنگار مهر، اقدامات کنترلی در راستای منع رفت و آمد در شهرستان سقز در راستای مقابله با گسترش و شایع شدن ویروس کرونا همچنان تشدید می‌شود. در جدیدترین اقدام صورت گرفته ورود هرگونه مسافر از شهرستان‌های مختلف استان کردستان و سایر استان‌ها به سقز ممنوع اعلام شد. فرماندار ویژه شهرستان سقز در گفتگو […]به گزارش خبرنگار مهر، اقدامات کنترلی در راستای منع رفت و آمد در شهرستان سقز در راستای مقابله با گسترش و شایع شدن ویروس کرونا همچنان تشدید می‌شود.

در جدیدترین اقدام صورت گرفته ورود هرگونه مسافر از شهرستان‌های مختلف استان کردستان و سایر استان‌ها به سقز ممنوع اعلام شد.

فرماندار ویژه شهرستان سقز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا ورود هرگونه مسافر و افراد غیر بومی به شهرستان سقز ممنوع است.

کامل کریمیان بیان کرد: همچنین با کمک نیروهای نظامی و انتظامی از ورود خودروهایی که به غیر از پلاک شهرستان سقز به داخل این شهر جلوگیری به عمل می‌آید.

وضعیت شهرستان سقز در خصوص میزان افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان کردستان نگران کننده است و به همین دلیل مسئولان در تلاش هستند تا با استفاده از شیوه‌های مختلف کنترلی زمینه برای قطع این زنجیره را فراهم کنند.