ورود و خروج از شهر سقز از امروز محدود شد

ایسنا/کردستان باوجود اقدامات کنترلی شدید، دامنه شیوع ویروس کرونا در سقز گسترش یافته، از این رو با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا شهرستان سقز، از امروز محدودیت آمد و رفت و ممنوعیت تردد در برخی محورهای اصلی و ورودی و خروجی شهر سقز اعلام  شد. فرماندار شهرستان سقز در پیامی ویدئویی که در فضای مجازی […]ایسنا/کردستان باوجود اقدامات کنترلی شدید، دامنه شیوع ویروس کرونا در سقز گسترش یافته، از این رو با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا شهرستان سقز، از امروز محدودیت آمد و رفت و ممنوعیت تردد در برخی محورهای اصلی و ورودی و خروجی شهر سقز اعلام  شد.

فرماندار شهرستان سقز در پیامی ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شد، از برخی مردم شهر سقز که به هشدارها و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا توجه نکرده اند گله کرد و گفت او و همکارانش ناچار هستند برای حفط جان مردم محدودیت های اعمال کنند.

کامیل کریمیان بیان کرد: از امروز جمعه (۲۳ اسفند) پلیس از خروج مردم شهر سقز برای حضور و گردش در طبیعت جلوگیری کند. چراکه راه قطع انتقال ویروس کرونا در خانه ماندن است.

فرماندار سقز پیشتر از مردم شهر به دلیل ناگزیز بودن او در اعمال برخی محدودیت ها عذرخواهی کرده بود. سقز آلوده ترین شهر کردستان به ویروس کرونا است.

لازم به ذکر است؛ از امروز تیم های تب سنج برای شناسایی افراد آلوده احتمالی، سرنشینان خودروهای ورودی و خروجی از سقز در محورهای اصلی این شهر مستقر شده و تمامی سرنشینان خودروها را بررسی کرده و از ورود و یا خروج افراد آلوده جلوگیری می کنند.

تاکنون با توجه به گزارش دانشگاه علوم پزشکی کردستان ۴۰ نفر به ویروس کرونا در سقز مبتلا شده اند و مرگ قطعی هفت نفر نیز تایید شده است. 

انتهای پیام