معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان

پرستاران و پرسنل درمانی، جهادگران بی دفاع خط مقدم مبارزه با کرونا

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان طی پیامی خطاب به عموم مردم استان کردستان، خواستار عدم خروج غیرضرور مردم از خانه‌هایشان شد.

به گزارش بانه نیوز؛ “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان طی پیامی خطاب به عموم مردم استان کردستان به شرح ذیل، خواستار عدم خروج غیرضرور مردم از خانه‌هایشان شد.

متن پیام به شرح ذیل است؛

مردم غیور و ارجمند، فرهیختگان عزیز، ماموستاهای گرامی، استادان دانشگاه، پرسنل اداره جات، اصحاب معزز رسانه و فرهنگیان دوست داشتنی کردستان؛

همگان آمدن ویروس کرونا در کشور را شاهد هستیم و درست بر خلاف هشت سال جنگ تحمیلی که تنها به چند استان محدود شده بود و در صورت نیاز استانهای دیگر معین استانهای درگیر جنگ بودند، امروز در جنگ فراگیری قرار داریم که تمامی استانهای کشور را مورد تهاجم قرار داده است.

از طرفی در ۸ سال دفاع مقدس میتوانستیم با اقدامات پیشگیرانه و آموزشهای نظامی کوتاه مدت ، به سرعت مردم و بسیجیان را برای مقابله با تهاجم های نیروهای متخاصم آماده کنیم اما در شرایط کنونی و به صورت متوسط برای یک پرستار ۴ سال و برای یک پزشک عمومی ۷ سال باید وقت گذاشت تا بتوانیم جایگزینی برای پرسنل کنونی پیدا کنیم.

انصافا نباید از حق گذشت که کادر پزشکی و درمانی استان کردستان از تمام جان و دل برای خدمت به مردم کردستان کمر همت بسته اند و زندگی خود را وقف زندگی و آسایش و آرامش مردمان نجیب استان کردستان کرده اند.

لذا وظیفه ملی ، میهنی و استانی ماست که با تمام وجود از این کادر مجرب و با دانش حمایت کنیم و با رعایت امور جاری خود ، این زنجیره ویروس کرونا را در استان مان قطع کنیم.

عاجزانه از شما خواهش میکنم تا حد امکان در منازل خود باقی بمانید تا این مشکل که تمام کشور را درگیر خود کرده ، هر چه زودتر از بین ما خارج شود.
با تشکر مجدد

✍حسین خوش اقبال
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان