پست های تب سنجی و غربالگری هلال احمر به هشت پایگاه افزایش یافت 

به گزارش خبرنگار مهر, محمدباقر محمدی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان کردستان، اظهار داشت: با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان و در راستای کنترل ترددهای استان و کنترل قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس، چهار پایگاه غربالگری در نقاط پرتردد استان راه اندازی شد. محمدی در این باره گفت: پایگاه های جدید غربالگری […]به گزارش خبرنگار مهر, محمدباقر محمدی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان کردستان، اظهار داشت: با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان و در راستای کنترل ترددهای استان و کنترل قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس، چهار پایگاه غربالگری در نقاط پرتردد استان راه اندازی شد.

محمدی در این باره گفت: پایگاه های جدید غربالگری هلال احمر در چهار نقطه پلیس راه کرمانشاه، پلیس راه استان همدان، شهرستان مریوان و شهرستان دهگلان راه اندازی شده و نیروهای جمعیت هلال احمر به همراه نیروهای انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی کردستان به فعالیت غربالگری و تب سنجی افراد پرداخته و موارد مشکوک را به مراکز درمانی ارجاع می دهند.

وی یادآور شد: چهار پایگاه غربالگری دیگر استان به مدت ۲۰ روز است که مبادی ورودی استان شامل شهرستان های بیجار (ورودی استان زنجان)، قروه (ورودی استان همدان)، سقز (ورودی استان های آذربایجان غربی و شرقی) و کامیاران (ورودی استان کرمانشاه) مستقر شده که با افزودن چهار پایگاه اشاره شده، اکنون ۸ پایگاه غربالگری فعال در استان ترددهای خودروها و افراد را کنترل می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: عبور از بحران کرونا مستلزم عزم همگانی و تعامل و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و عموم مردم با یکدیگر است و جمعیت هلال احمر تمام توان تجهیزاتی و انسانی خود را در جهت جلوگیر از شیوع کرونا بکار خواهد بست.