پس از تعطیلات نوروزی ادارات با یک سوم کارمندان فعالیت می‌کنند

ایسنا/کردستان استاندار کردستان، گفت: پس از تعطیلات نوروزی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با یک سوم کارکنان در ادارات دولتی فعالیت می کنند. بهمن مرادنیا امروز(۴ فروردین) در گزارش کار استانی به رئیس‌جمهور از طریق ویدیو کنفرانس، اظهار کرد: استان کردستان جزء استان‌های بوده که توانسته در این شرایط بحرانی خط تولید مواد […]ایسنا/کردستان استاندار کردستان، گفت: پس از تعطیلات نوروزی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با یک سوم کارکنان در ادارات دولتی فعالیت می کنند.

بهمن مرادنیا امروز(۴ فروردین) در گزارش کار استانی به رئیس‌جمهور از طریق ویدیو کنفرانس، اظهار کرد: استان کردستان جزء استان‌های بوده که توانسته در این شرایط بحرانی خط تولید مواد ضدعفونی را فعال کند.

وی افزود: چهار واحد تولیدی به دلیل مشکل مواد ضدعفونی در کردستان خط تولید خود را تغییر دادند.

استاندار کردستان، بیان کرد: با پیگیرهای متعدد توانستیم مواد الکل را از استان‌های خوزستان، آذربایجان غربی و مرکزی تهیه کنیم که خوشبختانه با تولید مواد ضدعفونی در کردستان مشکلی در این زمینه نداریم.

مرادنیا به گسترش ویروس کرونا در استان اشاره کرد و گفت: با توجه به آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، امروز ۱۱ درصد مبتلایان به کرونا نسبت به‌روز گذشته افزایش‌ یافته لذا از مردم درخواست دارم جدی‌تر به مسائل بهداشتی توجه کنند.

وی ذکر کرد: با توجه به شرایط بحرانی در استان فردا پنجم فروردین ماه یک‌سوم کارکنان دستگاه‌های خدمات رسان دولتی در محل کار حضور می‌یابد و مابقی به‌صورت دورکاری به کار خود ادامه می‌دهند.

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: فروشگاه‌های غیرضروری و مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین‌ماه سال جاری تعطیل است و در صورت کاهش مبتلایان به کووید ۱۹ بازگشایی این مراکز را اعلام خواهیم کرد.

 مرادنیا به فیلم پخش‌شده در فضای اینستاگرام در راستا کنترل ورودی شهرهای اشاره کرد و یادآور شد: در ورودی استان‌ها کنترل خودروها انجام می‌شود لذا مردم باید برای مقابله با ویروس کرونا از مسافرت رفتن خودداری کنند.

انتهای پیام