رییس اداره صمت شهرستان بانه

پلمپ و تعطیلی ۵۱ واحد صنفی غیرضروری در سطح شهر بانه

در نتیجه‌ی اجرای گشت بازرسی و نظارت بر کالا توسط بازرسان اداره صمت، اتاق اصناف و پلیس نظارت بر اماکن عمومی شهرستان بانه، طی امروز 1 واحد فروش مرغ زنده پلمپ و 50 واحد صنفی غیرضروری تعطیل و برای 14 واحد موادغذایی متخلف پرونده تشکیل شد

به گزارش بانه نیوز؛ اکیپ بازرسی مشترک متشکل از ادارات صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و پلیس نژارت بر اماکن عمومی بانه، امروز سه‌شنبه دوازدهم فروردین ماه ۹۸، در دو نوبت صبح و عصر در راستای اجرای تصمیم ستاد پیشگیری و مبارزه با کروناویروس از سطح بازار شهر بانه بازدید نمودند.

“حسینی” رئیس اداره صمت شهرستان بانه اعلام کرد: طی این بازدید در مجموع ضمن دادن اخطار، تعداد ۵۰ واحد صنفی غیرضروری تعطیل و یک واحد فروش مرغ زنده نیز پلمپ شد.

همچنین گشت بازرسی و نظارت بر کالا متشکل از بازرسان اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان بانه از فروشگاه مواد غذایی سطح شهر بازدید نمودند که از این تعداد ۱۴ فقره پرونده برای واحدهای متخلف تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شدند.

رییس اداره صمت شهرستان بانه افزود: تخلفات شامل؛ ۲ مورد گرانفروشی، ۵ مورد تقلب، ۴ مورد ارائه ندادن صورتحساب فروش و ۳ مورد عدم درج قیمت فروش بوده است.

به گفته‌ی این مسئول، طی بازدیدهای مذکور تعدادی ژل و محلول ضدعفونی کننده تقلبی و تعدادی بطری الکل صنعتی تقلبی کشف و ضبط شده است.

گفتنی است گشتهای نظارتی بصورت مستمر ادامه داشته و از ساعت ۲۲ شب نیز به‌غیر از دو نوبت روز، از سر گرفته خواهد شد.

 

انتهای پیام/