پنج مصدوم حادثه چهارشنبه سوری در کردستان بستری هستند

مصطفی فرامرزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه حوادث چهارشنبه سوری دراستان منجر به مصدوم شدن ۵۱ نفر  شد، اظهار داشت: از این تعداد ۱۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شدند که امروز پنج نفر آنها پس از بهبودی و بهتر شدن شرایط جسمی ترخیص شدند. وی اضافه […]مصطفی فرامرزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه حوادث چهارشنبه سوری دراستان منجر به مصدوم شدن ۵۱ نفر  شد، اظهار داشت: از این تعداد ۱۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شدند که امروز پنج نفر آنها پس از بهبودی و بهتر شدن شرایط جسمی ترخیص شدند.

وی اضافه کرد: پنج نفر دیگری هم که در بیمارستان‌های استان هنوز بستری هستند جراحت‌شان زیاد عمیق نیست و بعد از بخیه و دیگر کارهای درمانی بزودی از بیمارستان ترخیص می‌شوند.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه چهارشنبه سوری امسال مورد فوتی و نقص عضو در استان نداشتیم، افزود: بیشترین آمار مصدومان این شب مربوط به سنندج با ۲۱ نفر و بعد قروه با ۱۳ نفر بود.

فرامرزی یادآور شد: شهرستان دیواندره هم هفت نفر، دهگلان پنج نفر، سقز ۲ نفر، کامیاران، مریوان و بیجار هر کدام یک نفر مصدوم داشتند.