سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

پیام تبریک “محمد امین زاده” سرپرست فرمانداری بانه به مناسبت آغاز سال جدید

"محمد امین زاده" سرپرست فرمانداری بانه طی پیامی، آغاز سال جدید را تبریک گفت

به نام پروردگار کائنات
فرارسیدن عید باستانی نوروز و فصل زیبای بهار را به همه هم میهنان بویژه شهروندان عزیز صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و سالی توام با موفقیت و تعالی را برای همگان از خداوند متعال آرزومندم.

سالی که گذشت سالی بود پر از فراز و نشیب،هم فرصت برای پیشرفت و هم احتمال وقوع ناملایمات و سختی های بیشتر؛ که خوشبختانه با همراهی و همدلی مردم فهیم شهرستان از فرصت ها بهترین استفاده شد و تهدیدها به حداقل ممکن رسید که جای دارد به همین مناسبت صمیمانه از مردم عزیز شهرستان تشکر و قدردانی بنمایم.

در سال ۹۸ در همه حوزه ها اتفاقات خوبی افتاد و به نوعی باعث ایجاد شتاب بیشتر در مسیر توسعه شهرستان گردید..در حوزه کشاورزی پیشرفت قابل ملاحظه ای حاصل شد، هم در رابطه با کشت محصولات جدید و پر بازده و هم احداث گلخانه ها و نیز بهبود روش های باغداری به نحوی که باغدار بانه ای بعنوان الگوی موفق در سطح کشور معرفی شد. در توسعه بخش دامپروری نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای حاصل شد و چندین واحد بزرگ به واحدهای دامی بزرگ شهرستان اضافه شد.

در بخش صنعت چندین کارگاه و واحد تولیدی فعالیت خود را شروع کردند و عملیات منطقه ویژه اقتصادی به مراحل پایانی خود رسید. در حوزه راهسازی دو پروژه بزرگ جدید آغاز بکار کرد و اقدامات خوبی نیز در جهت توسعه روستایی و نیز سایر حوزه ها شروع شد.

لذا ضمن تقدیر و تشکر از همه مجریان و دست اندرکاران پروژه ها، این نوید را به شهروندان عزیزمان می دهیم که همچون گذشته با تلاش و کوشش و انگیزه بیشتر برای کار در راه رشد و توسعه همه جانبه شهرستان گام برخواهیم داشت به طوری که انشالله رضایت مردم عزیزمان که همانا رضایت خدای بزرگ نیز هست فراهم شود.

همچنین بر خود لازم می بینم مراتب تسلیت خود را به مناسبت درگذشت جمعی از عزیزانمان در اثر ابتلا به کرونا اعلام داشته و برای درگذشتگان طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و برای مبتلایان شفای عاحل را از پروردگار متعال مسئلت نموده و نیز مراتب تقدیر و تشکر خود را از کادر درمانی اعم از پزشکان و پرستاران و نیروهای خدماتی ، تیم مدیریتی شهرستان و نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین وی و سایر پرسنل دانشگاه اعلام نموده و ضمن تبریک سال جدید ،سالی سرشار از موفقیت ،صحت و سلامت را برای تک تک آنان آرزو می نمایم.

همچنین از تمام کسانی که نقش ارزنده ای در پیشگیری و مقابله با این ویروس مرگبار داشته اند و یا موجبات حمایت از اقشار مختلف مردم را برای جبران آلام ناشی از آن داشته اند بویژه استاندار محترم و معاونین ایشان،اعضای اداری و ستاد مقابله با کرونای شهرستان، دستگاههای خدماتی ، فعالان رسانه ای و فضای مجازی ،خیرین و معتمدین ،انجمن های مردم نهاد و همه کسانی که به نحوی از انحا در این اقدام بزرگ نقش داشته اند تشکر و سپاسگزاری نموده و ضمن تبریک سال جدید، سالی سرشار از موفقیت را برای آنان از خداوند مسئلت می نمایم.
و یقین دارم شهروندان خوب ما ،با صلابت و پشتکار ،براین مشکل نیز غلبه خواهند کرد و در نهایت انتهای این قصه ،همیشه سبزی زندگی خواهد بود.

صبح نوروزیتان فرخنده و چرخش روزگاران بر وفق مراد باد (آمین)

.