چند اِلمان‌ نوروزی در سنندج نصب شد

شرمین شریفی روز چهارشنبه اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه پزشکان مبنی بر پرهیز از حضور در اماکن عمومی امسال این سازمان در آستانه سال نو و با هدف حفظ سلامتی و همچنین کاهش حضور شهروندان در فضاهای شهری،  به صورت محدود نسبت به فضا سازی و نصب المان نوروزی در […]شرمین شریفی روز چهارشنبه اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه پزشکان مبنی بر پرهیز از حضور در اماکن عمومی امسال این سازمان در آستانه سال نو و با هدف حفظ سلامتی و همچنین کاهش حضور شهروندان در فضاهای شهری،  به صورت محدود نسبت به فضا سازی و نصب المان نوروزی در سطح شهر اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های این سازمان فضا سازی محیطی و آذین بندی سطح شهردر مناسبت‌ها و اعیاد مختلف در طول سال است،  افزود: هر ساله در آستانه سال نو این سازمان برنامه ریزی‌ها و اقدامات مناسبی در راستای زیبا سازی معابر شهری برای استقبال از سال نو اجرا می‌کرد.

شریفی یادآور شد: شیوع ویروس کرونا در اوایل اسفند ماه امسال و توصیه پزشکان مبنی بر پرهیز از حضور در اماکن عمومی سطح شهر باعث شد در فضا سازی‌ها و نصب اِلمان‌های نوروزی کمی تغییر ایجاد کنیم.

وی تاکید کرد: امسال و با هدف حفظ سلامتی و همچنین کاهش حضور شهروندان در فضاهای شهری، فضا سازی محیطی و نصب اِلمان‌های نوروزی به طور محدودتری نسبت به سنوات گذشته در سطح شهر نصب شود.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: فضا سازی‌های سطح شهر و نصب پرچم الوان با تم نوروز و شهر خلاق و همچنین نصب المان‌های نوروزی به طور محدود با هدف تلطیف روحیه شهروندان انجام گرفته است.

شریفی افزود: همه با هم با وفاق و همدلی و همچنین رعایت نکات بهداشتی می‌توانیم این ویروس را شکست دهیم و از شهروندان نیز می‌خواهیم از تجمع در اماکن و میادین که این المان‌ها نصب شده پرهیز کرده و از دست زدن به آنها نیز برای پیشگیری از شیوع کرونا خودداری کنند.