مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان

کردستان| تصادف در محور زرینه-تکاب یک‌کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کردستان گفت: تصادف یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری پژو ۲۰۶ و ال‌نود در محور زرینه-تکاب یک کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت.

محمدباقر محمدی در گفت‌وگویی، از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در مسیر زرینه به تکاب خبر داد و اظهار داشت: این حادثه سه‌شنبه شب (۱۶ مهرماه) بین یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری ال‌نود و پژو ۲۰۶ اتفاق افتاد که منجر به فوت یک نفر و زخمی شدن دو نفر از سرنشینان سواری ال‌ نود شد.

وی افزود: این سانحه رانندگی در مسیر دوراهی زرینه اباتو به تکاب رخ داده که علت وقوع حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان سقز و زرینه اباتو به محض اطلاع از وقوع حادثه با اعزام دو تیم امداد و‌ نجات و آمبولانس در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه سرنشینان حادثه‌دیده سواری ال‌نود بومی شهرستان بانه بودند، بیان کرد: مجروحین این سانحه توسط نیروهای هلال‌احمر شهر زرینه به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

محمدی خاطر نشان کرد: تمام ۴۰ مسافر اتوبوس از زائران ارومیه  بودند که قصد سفر به کربلا را داشتند که خوشبختانه همه آنها سالم و در پایگاه جمعیت هلال احمر شهر زرینه اباتو اسکان داده شدند.

انتهای خبر/