کشف لوازم آرایشی، بهداشتی قاچاق در “بانه “

فرمانده انتظامي استان از کشف مقادیری لوازم آرایشی، بهداشتی خارجی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در شهرستان “بانه” خبر داد.

سردار ” علی آزادی ” در گفت و گویی با اعلام این خبر گفت: در راستاي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا، مأموران اداره مبارزه با قاچاق كالا پليس آگاهي “بانه” با انجام اقدامات پلیسی یک دستگاه تویوتا حامل لوازم آرایشی، بهداشتی قاچاق را در این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از خودروی مذکور مقادیر زیادی انواع لوازم آرایشی، بهداشتی خارجی قاچاق شامل، دستگاه بخور، رنگ مو، قیچی، دستگاه شمع وغیره فاقد مجوز گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامي استان کردستان، با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

سردار آزادی در پايان به شهروندان توصیه کرد، در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غير مجاز از جمله قاچاق و توزيع کالاهاي ممنوعه توسط افراد فرصت طلب و سود جو، موضوع را از طريق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با قاچاقچیان و ضربه زنندگان به تولید ملی برخورد قاطع و قانوني صورت پذیرد.#

پلیس
انتهای خبر/