گزارش پایگاه

گستردگی دامنه‌ی وقاحت عده‌ای کانالک‌دار آفتاب‌گردان با توهین به امام جمعه!

"ماموستا ملا جمال کریمی" امام جمعه موقت بانه در خطبه‌های خود ضمن اشاره به جریانات اخیر شهرداری بانه و رو شدن دست مفسدان اقتصادی این ارگان که با دست‌درازی به بیت‌المال، در پی کسب مال حرام و فزونی ثروت بادآورده‌ی خود برآمده‌اند، عموم مسئولان را از این شیوه‌ی خدمت نهی نمود.

به گزارش بانه نیوز؛ امروز “ماموستا ملا جمال کریمی” امام جمعه موقت بانه در خطبه‌های خود ضمن اشاره به جریانات اخیر شهرداری بانه و رو شدن دست مفسدان اقتصادی این ارگان که با دست‌درازی به بیت‌المال، در پی کسب مال حرام و فزونی ثروت بادآورده‌ی خود برآمده‌اند، عموم مسئولان را از این شیوه‌ی خدمت نهی نمود.

بی‌شک امامان جمعه و جماعت که برای این مسئولیت خطیر انتخاب شده‌اند از بسیاری فیلتر‌ها رد شده اند تا بر دین و شریعت خدشه ای وارد نگردد، بنا به وظیفه‌ی دینی و اخلاقی خود موظفند به امر به معروف و نهی از منکر بپردازند، لذا توهین به آنان مصداق بارز توهین به قانون اساسی، حکومت اسلامی، دین و مذهب است‌.

اما متاسفانه امروز تعدادی از کانالک‌های به اصطلاح خبری بانه که با چاپلوسی و پاچه‌خواری از شهرداری بانه امرار معاش می‌کنند، خطبه‌ی امروز امام جمعه را طی متنی کریه و زشت چنان مغرضانه با توهین، افترا و تهدید پاسخ داده که مستقیما دین و مذهب را مورد سوال قرار داده‌اند. ضمن آنکه ما اصحاب رسانه میدانیم این متون از کجا آب می‌خورد و دست نوشته‌ی کیست!؟

زمانیکه بانه نیوز به بیان واقعیت‌هایی (که خوشبختانه امروز در سایه‌ی حضور و تحقیقات هیئت بازرسی در شهرداری بانه بر عموم آشکار شده و مهر تایید خورد) از سوی شهرداری با طرح شکایت به جرم نشر اکاذیب روبرو شد و در نهایت از جنبه عمومی هم بررسی شده و به محکومیت و تحمل حبس مدیریت ختم گردید، چگونه است که امروز توهین به دین و مذهب با بستن تهمت و افترا به امامان جمعه و جماعت در سایه‌ی منافع شخصی و مالی عده‌ای مفسد و خائن به بیت‌المال باید بی‌پاسخ بماند!!!!

➖آیا می‌شود این رفتار را ندیده گرفت و هیچ عکس العملی نداشت!؟

 

انتهای پیام/