یک دستگاه خودرو سنگین اطفا حریق به ناوگان آتش نشانی اضافه شد

به گزارش خبرنگار مهر، سهیل فضل وزیری صبح چهارشنبه در جریان بازدید شهردار سنندج از سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی، از اضافه شدن یک دستگاه خودرو جدید به ناوگان آتش نشانی خبر داد و اظهار داشت: تجهیزات یکی از مهمترین نیازهای سازمان آتش نشانی در راستای تسریع در انجام عملیات ها است. وی افزود: اضافه […]به گزارش خبرنگار مهر، سهیل فضل وزیری صبح چهارشنبه در جریان بازدید شهردار سنندج از سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی، از اضافه شدن یک دستگاه خودرو جدید به ناوگان آتش نشانی خبر داد و اظهار داشت: تجهیزات یکی از مهمترین نیازهای سازمان آتش نشانی در راستای تسریع در انجام عملیات ها است.

وی افزود: اضافه کردن و تجهیز ناوگان خودروی سازمان آتش نشانی هم از جمله مواردی است که می تواند در انجام عملیات های موفق و همچین کاهش تلفات جانی و مالی شهروندان در هنگام بروز حوادث تاثیر گذار باشد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج ادامه داد: این سازمان هموراه در کنار برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای آتش نشانان اقدامات مناسبی هم در راستای تجهیز وسایل و ناوگاون خودوری را صورت داده است.

فضل وزیری یادآور شد: این دستگاه خودرو سنگین ولوو که به ناوگان آتش نشانی سنندج اضافه شده بیشتر برای اطفاء حریق های سنگین و بعنوان خودرو پشتیبان در آتش سوزهای خارج از محدوده سطح شهر استفاده خواهد شد.

وی بیان کرد: این خودرو به مخزن هفت هزار لیتری آب، مخزن ۳۰۰ لیتری فوم و به مانیتور تجهیز شده و قابلیت تخلیه سه هزار لیتر در دقیقه را دارد.