۱۱ فروردین آخرین فرصت شرکت در جشنواره «ما کرونا را شکست می دهیم» است

امین مرادی روز سه شنبه در نشستی با خبرنگاران با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه بین المللی “ما کرونا را شکست می دهیم” با دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی، اظهار داشت: برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری در این شرایط در کشور ما با استفاده از بسترهای ارتباطی به ویژه در فضای مجازی و […]امین مرادی روز سه شنبه در نشستی با خبرنگاران با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه بین المللی “ما کرونا را شکست می دهیم” با دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی، اظهار داشت: برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری در این شرایط در کشور ما با استفاده از بسترهای ارتباطی به ویژه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از نیازهای لازم و ضروری است.

وی با اشاره به حضور اصحاب فرهنگ وهنر در تمامی عرصه ها اضافه کرد: امروز نیز هنرمندان با درک درست شرایط و در راستای رسالت اجتماعی خود به شیوه های  مختلف به منظور مقابله با ویروس کرونا وارد میدان شده اند.

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان در خصوص استقبال هنرمندان کارتونیست از اولین مسابقه بین‌المللی کارتون “ما کرونا را شکست می‌دهیم” ،یادآور شد: بر اساس اعلام دبیر این جشنواره استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان داخلی و خارجی از این جشنواره صورت گرفته است. 

مرادی  با اشاره به ظرفیت های بالای استان کردستان در حوزه کارتون و کاریکاتور، گفت: هم اکنون استان کردستان یکی از استان های صاحب عنوان در عرصه کاریکاتور کشور به شمار می رود و این مهم را می توان در راستای درخشش هنرمندان کارتونیست کردستان در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی به خوبی مشاهده کرد.

وی افزود: هنرمندان خانه کارتون و کاریکاتور حوزه هنری به صورت جدی درحال خلق آثار متناسب با این جشنواره می باشند و چندین اثر از این هنرمندان در این جشنواره به ثبت رسیده است.

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان  ضمن دعوت از هنرمندان کارتونیست کردستانی برای حضور پرشور در این مسابقه بین المللی، اظهار داشت: انتظار می رود که هنرمندان کردستانی بار دیگر با حضور قابل توجه در این مسابقه هم جایگاه استان را در این عرصه ارتقاء دهند و هم اینکه رسالت و نقش اجتماعی خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهند.
فراخوان مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور “ما کرونا را شکست می‌دهیم”۱۱ اسفندماه منتشر شد و هنرمندان تا ۱۱ فروردین ۹۹ فرصت دارند با ارسال اثر به پست الکترونیکcoronacontest@gmail.com    دراین مسابقه شرکت کنند.