۱۲۰میلیارد تومان پروژه برای توسعه زیرساخت های شبکه برق اجراشد

حجم پروژه ها شبکه توزیع برق کردستان بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است

هیوا لهونیان در گفت و گویی با بیان اینکه حجم پروژه های اجرا شده این شرکت در سال ۹۸ نسبت به سال قبل از آن، بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است، اظهار داشت: در سال ۹۷ حدود ۸۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه صنعت برق در کردستان عملیاتی شد.

وی افزود: براساس یک برنامه ریزی مناسب و مدون، پروژه های خوبی در سطح استان عملیاتی شد و در سال ۹۸ حجم این پروژه ها بیش از ۵۰ درصد رشد یافت و همین موفقیت نقش موثر و کمک مناسبی به توسعه زیرساخت های شبکه توزیع برق کردستان داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان ادامه داد: این افزایش حجم پروژه های اجرا شده موفقیتی بزرگ در سال ۹۸ محسوب می شود چرا که این شرکت توانسته است با همان تعداد افراد و نیروهای انسانی که در سال ۹۷ در اجرای پروژه ها فعالیت داشته اند، پیشرفتی ۵۰ درصدی خلق کند که نشان از مسئولیت پذیری و تلاش و پشتکار مضاعف در سال ۹۸ در بخش های اجرایی، پشتیبانی و برنامه ریزی مدون جهت انجام فعالیت های این شرکت است.

لهونیان یادآور شد: هر ساله این شرکت براساس یک برنامه مدون، اجرا و عملیاتی کردن پروژه های خود را دنبال می کند و اگر تحت هر شرایطی نتواند بخشی از پروژه های مورد هدف خود را عملیاتی و اجرایی کند، این پروژه ها به سال بعد جهت اجرا منتقل می شوند.

وی بیان کرد: یکی دیگر از موفقیت هایی که در سال ۹۸ حاصل شد این است که شرکت توانست کلیه پروژه ها و دستور کارهای مربوط به سال ۹۷ را خاتمه دهد و از ابتدای سال ۹۹ تدوین و اجرای پروژه های جدیدی را در سطح استان در دستور کار قرار دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان با اشاره به پروژه های در حال اجرا، گفت: یکی از مولفه های مهم برای شرکت توزیع نیروی برق استان در رابطه با اجرا و عملیاتی کردن پروژه ها این است که براساس یک برنامه هدف دار تلاش کند حجم و تعداد پروژه های باز را در همان سال به حداقل برساند.

لهونیان اظهار داشت: تحقق این موضوع می تواند نقش بسزایی در توسعه زیرساخت های شبکه و تأمین برق مطمئن و پایدار برای شهروندان، کمک به کسب شاخص ها و استانداردهای ملی و در نهایت کسب رضایت حداکثری مشترکین برق استان کردستان داشته باشد.

انتهای پیام/