۱۲۷۰۰ بسته بهداشتی در بین خانواده های نیازمند سنندجی توزیع می شود

محمدرسول شیخی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در پی مصوبه کمیته استانی مبارزه با کرونا و تاکید استاندار کردستان ۱۲ هزار و ۷۰۰ بسته بهداشتی به مدت چهار روز با مراجعه به درب منازل در بین خانواده های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد سنندج قرار می گیرد. وی افزود: […]محمدرسول شیخی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در پی مصوبه کمیته استانی مبارزه با کرونا و تاکید استاندار کردستان ۱۲ هزار و ۷۰۰ بسته بهداشتی به مدت چهار روز با مراجعه به درب منازل در بین خانواده های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد سنندج قرار می گیرد.

وی افزود: شهرداری و بسیج سپاه ناحیه سنندج ضمن همکاری در انجام این طرح با مراجعه به درب منازل، بسته های بهداشتی را در اختیار خانواده های مدنظر قرار خواهند داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کردستان ادامه داد: این طرح با حمایت فرماندار شهرستان سنندج و مدیران ناحیه یک و دو کمیته امداد شهرستان سنندج به اجرا در خواهد آمد.

شیخی زاده یادآور شد: در اجرای این طرح ۱۲ هزار و ۷۰۰ بسته بهداشتی با ارزشی بیش از پنج میلیارد ریال با هدف پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در بین خانواده های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد طی زمان بندی تعیین شده چهار روزه توزیع می شود.