۹۳ بیمار مبتلا به کرونا در کردستان پس از بهبودی ترخیص شدند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان, هومن قصری اظهار داشت: روند درمان تمام این بیماران به صورت قطعی پایان پذیرفته است. وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری تاکنون ۷۳۷ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند، افزود: این تعداد شامل افراد مشکوک، بیمار […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان, هومن قصری اظهار داشت: روند درمان تمام این بیماران به صورت قطعی پایان پذیرفته است.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری تاکنون ۷۳۷ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند، افزود: این تعداد شامل افراد مشکوک، بیمار و ترخیص یافته است و تعداد بستری شدگان در حال حاضر در استان ۱۳۱ نفر است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه تا امروز ۲۱۵ مورد مثبت ابتلاء به کرونا در استان ثبت شده است، ادامه داد: ۲۵ نفر هم از بیماران مبتلا به کرونا در شهرهای مختلف استان جان باختها که سقز بیشترین تعداد را دارد.

قصری درباره وضعیت بیماران بستری در مراکز درمانی استان نیز بیان کرد: سقز، سنندج و بانه بیشترین آمار بستری شدگان را دارند.