۹۸ هزار عدد قرص قاچاق در بانه کشف شد

سردار علیرضا مرزبانی روز پنجشنبه اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی بانه با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود اقلام دارویی قاچاق به کشور مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: مرزبانان با تشدید کنترل نوار مرزی با تعدادی متجاوز حامل بار قاچاق مواجه شدند و […]سردار علیرضا مرزبانی روز پنجشنبه اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی بانه با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود اقلام دارویی قاچاق به کشور مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان با تشدید کنترل نوار مرزی با تعدادی متجاوز حامل بار قاچاق مواجه شدند و قاچاقچیان نیز به محض مشاهده ماموران بار خود را رها و با استفاده از تاریکی شب و شرایط نامساعد جوی از محل گریختند.

فرمانده مرزبانی استان کردستان یادآور شد: مرزبانان در پاکسازی از محل، ۹۸ هزار و ۳۷۰ عدد انواع قرص خارجی قاچاق به جای مانده از این افراد را کشف و ضبط کردند.

وی اضافه کرد: امروز مرزهای استان زیر چتر امنیتی و اطلاعاتی مرزبانان قرار دارد و مرزبانان با تلاش‌های شبانه‌روزی مرزها را به محل ناامنی برای قاچاقچیان و سوداگران تبدیل کرده‌اند.