​دیدار مسئولان بانه با خانواده شهدای این شهرستان

فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بانه با خانواده شهدای این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

محمد امین زاده، فرماندار شهرستان بانه در این دیدار، آزادی و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا و دلاورمردی‌های آنان دانست و اظهار کرد: شهدا با فدا کردن جان خود در راه دفاع از شرافت و خاک این مرز و بوم جلوی تجاوز دشمن ایستادند و آزادی و امنیت امروز ما را به ما بخشیدند.
وی افزود:همه ما  امنیت، آرامش و رفاه خویش را مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری های آنان و جانبازان هستیم و  همانطور که شهدا جان خود را وقف انقلاب و نظام کردند، مسئولین هم باید خود را وقف این نظام ، مردم و انقلاب کنن
فرماندار بانه عنوان کرد: مسئولان به عنوان خدمتگزاران شهدا همواره در خدمت به خانواده‌های شهدا وقت نشناخته و در دیدار با خانواده‌های شهدا مسائل و مشکلات آنان را تا حدممکن برطرف کنند.
عباسعلی زرین، رئیس بنیاد شهید بانه در این دیدار نیز ضمن گرامی داشت یادو خاطره شهدا گفت: خانواده شهدا به ایثار، صبر، استقامت و وفاداری به انقلاب عامل هستند و ملت ایران درس شجاعت، صبر و ایثار را از آنان می آموزند.
وی افزود: در این دیدارها ما از خانواده شهدا تسلی می‌گیریم و امید است بتوانیم با خدمت خالصانه در پیشگاه ملت غیور ایران اسلامی قدمی در مسیر شهدا برداریم.
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران بانه تاکید کرد: اعلام وفاداری ملت به شهدا این را به دنیا اعلام کرد که راه شهدا ادامه می یابد و این چیزی است که دنیا از آن هراس دارد.
وی یادآور شد: شهدا در جهاد فی سبیل الله به اعلی درجه ایثار یعنی شهادت رسیدند و ملت ایران به این شهادت ها افتخار می کند و در این مسیر پایدار است.

ایثار
انتهای خبر/