۱۳۱۵ نفر کردستانی سال آینده عازم حج تمتع می‌شوند

ایسنا/کردستان مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، آخرین مهلت ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع سال آینده را امروز، ۲۱ اسفندماه ذکر و گفت: سال آینده یک هزار و ۳۱۵ نفر از مردم استان کردستان عازم حج تمتع می‌شوند. هاشم ناظمی‌جلال‌ امروز(۲۱اسفند) در گفت‌وگو با ایسنا، میزان سهمیه استان کردستان در حج تمتع سال آینده را ۹ […]ایسنا/کردستان مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، آخرین مهلت ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع سال آینده را امروز، ۲۱ اسفندماه ذکر و گفت: سال آینده یک هزار و ۳۱۵ نفر از مردم استان کردستان عازم حج تمتع می‌شوند.

هاشم ناظمی‌جلال‌ امروز(۲۱اسفند) در گفت‌وگو با ایسنا، میزان سهمیه استان کردستان در حج تمتع سال آینده را ۹ کاروان دانست و اظهار کرد: از این تعداد سه کاروان مربوط به سنندج، کامیاران و دیواندره، دو کاروان مریوان و سروآباد، یک کاروان سقز، یک کاروان بانه، یک کاروان بیجار و یک کاروان قروه و دهگلان هستند.

وی افزود: از کاروان‌های حجاج حج تمتع استان کردستان هشت کاروان اهل تسنن و یک کاروان اهل تشیع هستند که در ماه ذی‌الحجه سال آینده به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

مدیرکل حج و زیارت استان کردستان با اشاره به آغاز ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع از ۹ اسفندماه بیان کرد: ودیعه‌گذارانی که تاریخ فیش‌های آن‌ها ۸۶/۱/۳۱ بوده است، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

ناظمی‌جلال آخرین مهلت ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع سال آینده را امروز، ۲۱ اسفندماه ذکر و عنوان کرد: سال آینده یک هزار و ۳۱۵ نفر از مردم استان کردستان عازم حج تمتع می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که تا پایان تاریخ مهلت ثبت‌نام، ظرفیت کاروان‌های کردستان تکمیل نشود به ودیعه‌گذارانی که تاریخ فیش‌های آن‌ها تا ۸۶/۲/۱۵ باشد، فرصت برای ثبت‌نام جدید داده می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، با اشاره به اینکه ثبت‌نام هم به صورت اینترنتی و هم از طریق دفاتر حج و زیارت استان صورت می‌گیرد، یادآور شد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مردم استان کردستان درخواست داریم تا کارهای ثبت‌نام خود را از طریق اینترنت و در منزل به انجام برسانند.

انتهای پیام