۳۲۵ نفر در سال گذشته بر اثر حوادث رانندگی جان باخته‌اند

ایسنا/کردستان مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان، گفت: در ۱۱ ماه سال گذشته ۳۲۵ نفر اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند. بهتاش خانی‌آباد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره تصادفات رانندگی در۱۱ماه سال ۹۸، اظهار کرد: ۳۲۵ نفر بر اثر حوادث رانندگی در راه های برون شهری، درون شهری و روستایی جان خود را از […]ایسنا/کردستان مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان، گفت: در ۱۱ ماه سال گذشته ۳۲۵ نفر اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند.

بهتاش خانی‌آباد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره تصادفات رانندگی در۱۱ماه سال ۹۸، اظهار کرد: ۳۲۵ نفر بر اثر حوادث رانندگی در راه های برون شهری، درون شهری و روستایی جان خود را از دست دادند.

وی افزود: این تعداد نسبت به ۳۶۲ نفر فوت شدگان مدت مشابه سال ۹۷ کاهش ۱۰٫۲را داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان، بیان کرد: براساس این گزارش از ۳۲۵ نفر فوت شدگان ۱۱ ماهه امسال ۲۵۴ نفر در جاده های برون شهری، ۴۲ نفر درون شهری و ۲۹نفر دیگر در جاده های روستایی بوده است.

خانی‌آباد خاطرنشان کرد:  از این تعداد نفر فوت شدگان ۲۵۰ نفر مرد و ۷۵ نفر زن بوده است.

وی همچنین به مراجعه کنندگان به پزشک قانونی اشاره کرد و گفت: در این مدت یاد شده ۱۰ هزار و ۱۸۲ نفر به دلیل نزاع به ادارات پزشکی قانونی کردستان مراجعه کردند که از این تعداد ۷ هزار و ۵۴۴ نفر از آنان مرد و ۲ هزار و ۶۳۸ نفر زن بوده‌اند.

انتهای پیام