۵۱ نفر بر اثر مصرف الکل در کردستان مسموم شدند/ ۱۸۸ نفر بهبود یافته قطعی کرونا ویروس

ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: ۵۱ نفر بر اثر مسمومیت الکل صنعتی بستری شده و از این تعداد شش نفر جان خود را از دست داده اند. آرزو فلاحی امروز(۱۷ فروردین)در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از اوایل شیوع ویروس کرونا در کردستان تاکنون ۵۱ نفر به دلیل مصرف الکل مسموم شده‌اند. […]ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: ۵۱ نفر بر اثر مسمومیت الکل صنعتی بستری شده و از این تعداد شش نفر جان خود را از دست داده اند.

آرزو فلاحی امروز(۱۷ فروردین)در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از اوایل شیوع ویروس کرونا در کردستان تاکنون ۵۱ نفر به دلیل مصرف الکل مسموم شده‌اند.

وی افزود: در فضای مجازی شایعاتی در راستای مصرف الکل اتانول شیوع پیدا کرد که متاسفانه افرادی دچار مسمومیت شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به عوارض و آسیب های مصرف الکل، بیان کرد: اقدامات درمانی برای مسمومان انجام شده اما اثرات ناشی از استفاده از الکل به صورت کامل در بدن این افراد از بین نمی‌رود و در آینده همچنان آن ها را درگیر می‌کند.

فلاحی ذکر کرد: تاکنون در استان کردستان هزار و ۲۵۳ مشکوک نمونه آزمایش کرونا انجام شده که از این تعداد ۶۳۰ نفر مثبت و ۵۵۵ نفر منفی بوده و همچنین  ١٨٨نفر بهبود یافته‌اند.

انتهای پیام