۲۱۵ سایت تکنولوژی همراه در استان کردستان ارتقاء یافت

شناسه : 12226 12 خرداد 1399 - 14:24 10 بازدید
مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه مشتریان مخابراتی در عصر حاضر برای انجام کارهای روزانه و برخی از امور زندگی، متکی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت های این تکنولوژی شده اند، گفت: در همین راستا ۲۱۵ سایت تکنولوژی همراه در استان ارتقاء و راه اندازی شده اند.
۲۱۵ سایت تکنولوژی همراه در استان کردستان ارتقاء یافت
پ
پ

آزاد حکمت امروز(۱۱خرداد) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه این اقدامات به منظور ارائه خدمات با کیفیت تر، جلب رضایت مشتریان و اصل مشتری مداری صورت گرفته است، اظهار کرد: این ارتقاء در ۱۱۰ نقطه استان انجام شده است.

وی با اشاره به ۲۱۵ سایت ارتقاء یافته به تکنولوژی های نسل سوم و چهارم تلفن همراه، افزود: از این آمار تعداد ۱۹ سایت در شهرستان بانه،۱۶ سایت در شهرستان بیجار،۲۲ سایت در شهرستان دهگلان، ۱۷ سایت در شهرستان دیواندره و ۱۹ سایت دیگر نیز در شهرستان سروآباد ارتقاء یافته اند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان بیان کرد: تعداد ۱۸ سایت در شهرستان سقز، ۶۰ سایت در سنندج، ۱۶سایت در شهرستان قروه، ۱۵ سایت در شهرستان کامیاران و ۱۳ سایت در شهرستان مرزی مریوان ارتقاء و نصب شده اند.

حکمت در ادامه تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف و استراتژی های مخابرات منطقه کردستان در خصوص ارتقاء و راه اندازی سایت‌های دارای تکنولوژی ۳G و  ۴Gرا یاد آور شد و افزود: طبق برنامه ریزی های مدون شده و اجرای کامل آن توسط همکاران منطقه موفق شدیم در این شاخص عملکرد چشم گیری داشته باشیم.

وی عنوان کرد: وجود بیش از ۸۳۷ سایت تکنولوژی ۳G و ۴G در استان بیانگر حسن توجه مسئولین این حوزه به کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه به مشتریان است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به این مطلب که مخابرات منطقه کردستان همیشه و در همه حال آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشتریان است، ذکر کرد: تمام سعی و تلاش این مجموعه حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات و محصولات نوین مخابراتی در سطح استان است.

حکمت وجود بسترهای مخابراتی در تمام حوزه ها به خصوص در حوزه تلفن همراه را عاملی برای کاهش هزینه، مدیریت زمان، انجام برخی از کارهای روزمره و اداری افراد دانست و خاطرنشان کرد: آمار بهره گیری مشتریان از این بستر بیانگر این مهم است.

وی پشتیبانی و حمایت های دلگرم کننده مسئولین ارشد شرکت مخابرات ایران، استاندار کردستان و تعامل و همکاری مشتریان مخابراتی را با این مجموعه قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم با تداوم این روند، شاهد پیشرفت وتوسعه بیش از پیش زیرساختهای مخابراتی باشیم.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در دفتر بانه نیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.