فرماندار بانه

فرماندار بانه بر ضرورت حضور مردم در انتخابات تاکید کرد

فرماندار بانه بر مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: مشکلات پیش آمده برای مردم از ذات انقلاب نیست بلکه از کم کاری و عدم مسئولیت پذیری مسئولین می‌باشد و لذا باید برای مردم این دو تفاوت به خوبی آشکار شود، چون انتخابات برای هر کشوری از جمله ایران یک رخداد مهم و تاریخی محسوب می‌شود.

اسماعیل رستمی در جلسه شورای اداری شهرستان بانه، کاهش نزولات آسمانی را یکی دیگر از معضلات شهرستان دانست و اظهار کرد: در مصرف بهینه آب باید صرفه جویی شود چون در خوش بینانه ترین حالت در پاییز با کمبود شدید آب مواجه خواهیم بود.

فرماندار بانه عنوان کرد: یکی از دغدغه های مردم بانه رسمی شدن مرز سیرانبند است که با تحقق این امر در آینده نزدیک و با رفع موانع تردد روزانه شاهد رفت وآمد بین ١٠تا١٢نفر خواهیم بود که این امر بر تحولات اقتصادی و مردم بانه تاثیر گذار خواهد بود.

وی همچنین تمامی دستگاه‌های دولت را موظف به حمایت از سرمایه گذاران کرد و افزود: حتی برای اشتغال یک نفر هم تا آخر مرحله در کنار سرمایه گذار ایستاده‌ایم.

اسماعیل رستم پور در پایان به برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در شهرستان بانه در هفته آینده خبر داد و گفت: این همایش باحضور ٤٥سرمایه گذار از ٤استان از اقلیم کردستان و تعدادی از معاونین وزاتخانه‌های مربوطه برای پیشنهاد و اجرای طرح‌های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه برگزار خواهد گردید.

انتهای پیام/