نماینده مردم سقز و بانه

پیشرفت و توسعه شهرستان بانه در گرو توجه جدی به حوزه کشاورزی

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس در دیدار با دیدار با مدیر و کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بانه گفت: پیشرفت و توسعه شهرستان در گرو موفقیت در تولید و توسعه کشت محصولات کشاورزی و تلاش و جدیت در زیربنایی بودن بخش کشاورزی شهرستان است.

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و‌بانه و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در خصوص دیدار با مدیر و کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بانه ضمن تقدیر از تلاش مجموعه جهاد کشاورزی بانه در راستای اقدامات و عملکرد حوزه کشاورزی گفت: پیشرفت و توسعه شهرستان در گرو موفقیت در تولید و توسعه کشت محصولات کشاورزی و تلاش و جدیت در زیربنایی بودن بخش کشاورزی شهرستان است و اشتغال پایدار و امنیت غذایی از دستاوردهای این بخش می باشد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم با اشاره به اینکه هر اعتبار و بودجه ای که به جهاد کشاورزی بانه اختصاص داده شده منجر به ایجاد اشتغال و توسعه در این بخش شده است تاکید کرد: اختصاص و جذب اعتبارات بیشتر شهرستانی و استانی در سال جاری نوید بخش اهتمام جدی مسئولین در بخش کشاورزی است.

وی افزود: شریفی مدیر جهاد کشاورزی نیز در این جلسه خلاصه ای از اقدامات و فعالیت جهاد کشاورزی شهرستان در چند سال اخیر در بخش کشاورزی را ارائه داد.

 

انتهای پیام/