دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان

رجستری تبلت در کردستان آغاز شده است

طرح رجیستری تبلت همزمان با کشور در استان کردستان هم آغاز شده و دارندگان آن تا دوم مرداد فرصت دارند نسبت به طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیم‌کارت (رجیستری) اقدام کنند.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارزاستان با بیان اینکه درادامه روند رجیستری دستگاه‌های سیم‌کارت‌خور این بار نوبت به تبلت برند لنوو رسیده تا نسبت به رجیستری دستگاه‌های خود اقدام کنند گفت: پیش از این نیز با تصمیم کمیته راهبری طرح پیشگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه و تجهیزات دارای سیم کارت، رجیستری ساعت‌های هوشمند از دوازدهم تیر و تجهیزاتی مانند بارکد از نوزدهم تیر سال جاری آغاز شده بود.
علی خداویسی افزود: افرادی که دارای این دستگاه‌ها هستند باید تا قبل از تاریخ‌های تعیین‌شده سیم‌کارت خود را در داخل دستگاه قرار داده و آن را روشن کرده و نسبت به برقراری تماس و ارسال پیامک اقدام کنند.

وی از مردم خواست از سرویس گرفتن دستگاه خود تا قبل از زمان‌بندی‌های اعلام شده مطمئن شوند و سرویس گرفتن از دستگاه را به روز و ساعات پایانی اجرای طرح رجیستری موکول نکنند.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در قالب این طرح که از سال ۱۳۹۶ آغاز شد تمامی برند‌های گوشی تلفن همراه موجود در بازار ایران را در بر گرفت و موجب حذف واردات گوشی‌های قاچاق و افزایش واردات قانونی گوشی و تجهیزات دارای سیم‌کارت شد.

 

انتهای پیام/